Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bejön a legjobb lánybarátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a legjobb lánybarátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Napok óta tépelődök ezen. Lány vagyok, és a legjobb lánybarátnőm elkezdett tetszeni. Nem tudom mit kéne tennem. Rejtetten elmondta, hogy szerinte minden ember biszex, ezért úgy vélem, hogy ő is biztos abban, hogy ő sem heteró. Hülyeségből megígértem, hogy majd elveszem feleségül, és bele egyezett. Az utcán kézen fogva járunk, pedig eddig ez sem fordult elő. Egyre szorosabb lesz a kapcsolatunk, de nem tudom, hogy magammal mit kezdjek. Szereti az olyan filmeket/sorozatokat, ami melegekről szól. Ezt is vehetem "célzásnak"? Komplikált az egész.

2021. febr. 28. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam kézen fogva sétálni a barátnőimmel, úgyhogy ez egy erős jelzés szerintem. Az egyik barátnőm bi, de soha nem kerültem ilyen kétes helyzetekbe, mert full heretó vagyok.
2021. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én ismerek pár lányt, akik így mennek a barátnőivel, de akkor ezt is figyelembe fogom venni.
2021. febr. 28. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de ha a legjobb barátnőd és eleve felmerült már ez a téma, akkor simán ki tudod puhatolózni nála.
2021. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elvileg bejön neki egy fiú, de már egy jó ideje nem hallottam róla, szóval nem tudom. Szeretne sok időt velem tölteni, de ez simán lehet az is, hogy a legjobb barátnőm, ebbe nem gondolok túl sokat. Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 28. 11:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Illetve nem is akar arról hallani, ha egy fiúval szorosabb a kapcsolatom, és ez is eléggé fura volt.
2021. febr. 28. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemnek, vagy minimum erős érzelmi vonzalomnak tűnik. Csak bátran, ne féljetek kimutatni egymásnak az érzéseiteket. Szép kapcsolat is lehet belőle.
2021. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, ki derült, hogy már nincs jóban a fiúval, szóval már csak a bátorságomra kell hivatkoznom.
2021. febr. 28. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A fejleményekről légyszi beszámolni!
2021. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!