Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy biszexuális lány hol tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszexuális lány hol tud ismerkedni hasonló biszex lányokkal a virtuális világban? Ismertek ilyen társkereső oldalakat vagy valamilyen közösségi oldalon kifejezetten erre használható csoportokat? L/18

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt tudom,hogy Badoo-n nagyon sok biszexuális lány van,úgyhogy azt mindenképp megpróbálnám!
2021. máj. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt gyk-n is megismertem pár lányt de sajnos nem lett semelyikből semmi

L

2021. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod írj, én szívesen ismerkednék :)

L

2021. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én is ismerkednék szintén biszex lányokkal. 48 éves (178/68) kapcsolataban élő csajszi vagyok.
2021. máj. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biszex lányok! Írhattok nekem is!

36n

2021. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia(sztok)!39/N vagyok, de kb 10 évet letagadhatok a koromból :) Mivel még nem sikerült sohasem kipróbálnom nővel a szexet, pedig nagyon vágyom rá, szívesen ismerkedem. Budapesten élek, ha van kedve bárkinek ismerkedni, írjon. :)
2021. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a virtuális világ erre nagyon alkalmatlan. Sokat próbálkoztam itt is hasonló korú nőkkel megismerkedni (elsősorban barátságot kerestem), de mindenki bizalmatlan a másikkal, nehezen indul be egy beszélgetés. Alkalmi? Számomra esélytelen így. Azt is aláírom, hogy jogos a bizalmatlanság, mert amikor úgy alakulna, hogy na mutassuk meg magunkat videóchatben vagy egyéb módon, akkor azt már nem tetszik és kerüli. Képekből is mind mentett volt. Sajnos én kifogtam egy férfit, aki így nőnek állította be magát. Nagyon kiábrándító..

Egyébként nem tudom.. En is szívesen ismerkednék, beszélgetnék, de csak akkor, ha valóban nő az illető!:)

23

2021. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Necces, vannak itt is lányok, de vagy félősek vagy nem tudom, de max addig jutottunk, hogy videochat. :D

Meg persze, sok a kamus, de ez badoo-nál is így van.

Egyébként én is szívesen ismerkednék. ;) 28/N

2021. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen ismerkednék biszex lányokkal :) 28/N, Bp.
2021. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!