Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok akiknek alapból sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akiknek alapból sok sperma jön, ti mennyit spricceltek ha kimarad 2-3 nap?

Figyelt kérdés

Mikor jöttetek rá, hogy többet spricceltek mint az átlag?

Én az első közös hokizásnál jöttem rá, hogy sokat élvezek, mikor láttam a haverok adagját is :D



2021. máj. 3. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Én nagyon sokat szoktam. A feleségem nem enged sűrűn elélvezni, mert sokkal kezelhetőbb, alázatosabb és engedelmesebb vagyok így. Átlag 3 hetentebengedi.
2021. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap szünet után ha jól elhúzom a dolgot, akkor 10-12 ml volt általában, amikor lemértem.
2021. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Nekem sajna nem sok van. :( irigylem akinek sok. Ha van ilyen fiatal az nekem dobhatna privit
2021. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Ritka hogy nem csinálom minden nap, mert ha 1 kimarad már érzem hogy veszít. Kívancsiságból egyszer kirpóbáltam meddig bírom, 3 nap ment, utánna az hagyján hogy 1 perc alatt elmentem, de annyi cucc jött hogy egy tizes papírzsepi kevés volt hogy felitassam a hasamról
2021. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Egy héten pont ennyi szünetet tartok.Általában nem látom mert vagy torokba vagy popóba végzek.Az azért látom,hogy alig bírja nyelni.Jön ki a szája mellett rendesen. Kb 16-18 lüktetés van.
2021. máj. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
De jó lenne egy ilyen férfit ismerni aki igazán sokat élvez
2021. máj. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is 2-3 nap után van vagy 4-5 hosszú spriccelés legalább. Én szeretem, főleg ha ezt egy lányban ereszthetem el, akkor valahogy sokkal izgalmasabb. Amikor meg barátnőmmel hármasozunk, akkor pl. észrevettem, hogy engem kifejezetten izgat, ha a másik srác is rengeteget vagy többet élvez. Biztos a "spermaharc". :D
2021. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 Ezt én is észrevettem, hogy mikor haverommal dugtunk egy csajt akkor külön izgatott mikor ő is szétfröcskölte a csajt és nem csak 1-2 spriccet nyomott a csaj arcára :D
2021. máj. 4. 09:45
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
#8: Ez szerintem ösztönös teljesen, mert ettől csak jobban beindul állítólag a spermatermelés. :D
2021. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 simán lehet mert magamon is azt érzem ilyenkor mintha csak még nagyobbakat spriccelnék a látvány miatt :D
2021. máj. 4. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!