Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok mennyire szempont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mennyire szempont nektek, amikor uszodába, sportlétestménybe mentek, hogy esetleg szép testet láttok a zuhany alatt? Volt már olyan, hogy egy ismerősödet fűzted, hogy menjetek el együtt fürdőbe, sportolni, azért, hogy ott pucéran lásd?

Figyelt kérdés
barát, haver, fürdő, sport

2021. máj. 7. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem persze szeretem ha megnéznek meg én is megnézem ha látok egy szép méreteset
2021. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha valaki a barátom, akkor nem nyomulok rá, és nem stírölgetem, mert tiszteletben tartom hogy hetero.
2021. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem volt ilyen pedig izgatna egy egy ismi de sose volt vagy lesz ilyen. Nekem ez olyan vénkéjences...
2021. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
kondiban zuhanyzoban megismerkedtem egy sraccal,beszélgettünk zuhany közben,szexi volt,aztan haverok lettunkpedig hetero
2021. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
én Úszás után olyan szép testeket láttam farkakat láttam hogy csak na
2021. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hívtam már el ezért havert uszodába. Az se mindegy, hogy melyikbe, mert sok helyen kabinos öltöző van.

Nagyon bámulni amúgy nem szoktam másokat, de oda oda nézek, ha olyat látok.

2021. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is néha haverommal járok úszni, elég jó teste is van, de azért nem szoktam feltűnően bámulni:D Zuhanyzóban nem szoktuk takargatni magunkat, ahogy mások sem ott, úgyhogy már többször is láttuk egymás farkát, de nem volt semmi több, ő is rápillantott már az enyémre.
2021. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
utolso hova jártok? jövök én is
2021. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, többnyire Tüske usziba
2021. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
lopva én is meglesek fiukat de szoktak engem is már észrevettem
2021. okt. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!