Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Párkapcsolati szempontból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati szempontból mennyire számít, ha egy lány domináns? Baj?

Figyelt kérdés

Gondoltam megkérdezem itt is, amit pár napja már felületesen átfutottam pár baráttal. A párkapcsolaton belüli viszonyok kapcsán arról beszéltünk, hogy nemcsak az ágyban, hanem gyakran a hétköznapi életre is kihat párunknál ez a viszony, amikor egyikünk a vezető személyiség, a másik pedig követi/alkalmazkodik. Akkor még nevettem azon, mikor megállapítottuk, hogy én túlnyomóan domináns vagyok, de mostanra már szerencsésen túlgondoltam az egészet és ott tartok hogy Úristen, hogy lehet ezzel majd boldogulni? Mármint párkeresésnél nem hátrány, ha a másik többször is átveszi a vezető szerepet?

Eddig mindig úgy gondoltam a kapcsolatra, mint két egyenrangú fél kötelékére, ugye megfelelő kommunikációval még egy ilyen felállás is lehet az?

Nálatok is kialakult egy ilyen viszony? Vélemény?


23/L/B



2018. júl. 4. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk álltalában én hozom a döntéseket, de pl. a szexben szeretem ha néha a nő a domináns. F
2018. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van akinek bejön, van akinek nem. Nem vagyunk egyformák. Én pl bizonyos mértékig el tudnám viselni de haverom az meg már biztos, hogy nem. Ilyen ez.. Keresgélj, ismerkedj, majd csak össze akadsz a megfelelő partnerrel :) Sok sikert.


24/FBI

2018. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ez a dominancia nem valami perverzióban nyílvánul meg (dominaként ostorozod a férfit, meg ilyenek) akkor nem is biztos hogy ez rossz. Engem érdekelne olyan csaj aki nem egy fadarab, van agya tud döntéseket hozni. De ha úgy vagy domináns hogy Fifty shades of Grey csak fordítva...na az már para!
2018. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dehogy, ennek köze sincs semmiféle BDSM-hez vagy a Szürkéék amerikai stílusú borzasztó koncepciójához, esküszöm nem kötözöm ki a páromat és velem ehet Ő is az asztalnál és megkap minden tiszteletet, meg még játszószobám sincs, kisujj becsszó :D inkább csak az, hogy határozott vagyok, erős a személyiségem, és nem mindenki tud ehhez idomulni, nem mindenkivel passzolunk.
2018. júl. 4. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ilyen vagyok, én ezért (is) nem szeretnék fiút az életemben, mert a legtöbbjük szereti, ha ő a "vezető" és szereti megvedeni a barátnőjét stb... Viszont nekem ilyenekre nincsen szükségem, sőt fel is idegesítene... Tehát én is eléggé bizonytalan vagyok :D 18/LBI
2018. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oh 5ös, biztos vagOk benne, hogy találnál magadnak párt. Ne add fel ;)
2018. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak az nem derül ki, hogy nálad miben nyilvánul meg ez az emlegetett fene nagy dominancia? :D Jó eséllyel minden kapcsolatban van egy vezetőbb és egy követőbb személyiség, de végtelen példát lehetne sorolni, ahol ennek semmi köze a dominanciának igazából.
2018. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!