Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, milyen egy igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen egy igazán szép transzi/travi?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Hat a transzik pont nem érdekelnek. Undorodom tőlük.


Vagy csinos lány, vagy jóképű humoros, jó modorú és szimpatikus pasi. Kettő keveréke nekem genetikai selejtnek minősül.

2021. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Mi az ideálom transzok tekintetében?

Mert amúgy hülye kérdés, mintha az lenne, hogy milyen a szép lány.

2021. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Transzikat nem bírom.
2021. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Adom az első válaszoló véleményét.
2021. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

#1,2,4 akkor mi a bubánatos faxèrt válaszoltok?


Semennyire sem férfias.

2021. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5, mi a bajod a #2-es válaszommal? Én csak a kérdés pontosítását kértem. "Milyen egy szép transzi"... Olyanokra gondol a kérdező, hogy pl. legyen nagy mellű, barnahajú, 180 cm magas, vagy mi?
2021. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%

Az a helyzet, hogy a kérdés rossz kategóriában van és/vagy hiányosan van megfogalmazva. A biszexuálisokat kérdezni arról, hogy milyen számukra a vonzó travi, egyenlő azzal mintha heterót kérdeznél arról milyen számára a vonzó a saját nemén belül.

Biszex annyit tesz, két nemhez vonzódik: nőkhöz és ferfiakhoz. A kérdező célközönsége a pánszexuálisok, ők nemtől függetlenül vonzódnak személyekhez.

Tehát teljesen jogos az itteni biszex lányok elutasítása.

2021. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
El vagy tájolva 7-es:) a transzneműek nem egy külön nem (kivéve, ha nonbinary az ilettő, vagy az az alá tartozó genderek egyike) ők is vagy férfiak, vagy nők, csak születésükkor rossz testbe kerültek. Amúgy meg a biszexuális azt jelenti, hogy kettő, vagy több nemhez vonzódik az illető, de nem az összeshez, nézz utána. Valamint pánszexuális kategória nincs is, úgyhogy oda nem tudta volna feltenni a kérdését a kérdező.:))
2021. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
8-as nincs olyan hogy "rossz testbe születik". Mindenki olyan testbe születik, amilyenbe. Ha valaki fogyatékosként születik meg, az sem rossz testbe, nem rossz semmi. Ez nem büntetés, csak ők hiszik azt. Ez pont az ami jár nekik. Aki nem érti, annak nem magyarázom, nem fogja érteni később sem.
2021. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9-es, én így tudtam megfogalmazni, de utólag belegondolva ideálisabb lett volna a "nem ideális testbe" megfogalmazás. viszont nekem nyugodtan magyarázhatod, mert nyitott vagyok az ilyesmire (is), sőt szeretném megérteni, hogy mire gondolsz pontosan :)


8-as voltam.

2021. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!