Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez mennyire jelent gondot a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire jelent gondot a leszbikus/biszexuális nőknek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, biszexuális, de nem rég lett vége egy 7 éves kapcsolatomnak (pasi), előtte nem volt komolyabb kapcsolatom, lánnyal már csókolóztam, odáig jutottam egy, hogy én csak megujjaztam, de ennél több nem volt részemről, másik lány részéről volt több is, amit ő csinált.

A csajokkal kapcsolatban elég szűznek számítok, vagy nem is tudom, hogy hogy mondjam. Ez mennyire lehet probléma ebben a korban, hogy ennyire tapasztalatlan vagyok?



2021. máj. 20. 04:57
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Egy idősebb nőt keress, aki beavat!
2021. máj. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SzabadMakkalSzépAzÉlet ***** válasza:
88%
Senki nem fogja leharapni a fejed. Meg fogják érteni a helyzeted.
2021. máj. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Engem egyáltalán nem zavar. Több kezdő partnerem is volt, és minddel jó volt az együttlét.

19/L

2021. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna 26L
2021. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

van akit zavar van akit nem. Ez teljesen egyén függő.

Annyi hogy van aki szereti tanitani a másikat, van aki tanulni szeretne na azt kerüld mert nem fogtok messzire jutni. És persze a van aki együtt szeretne tanulni.

2021. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy cseppet se aggódj.

Ha olyan lánnyal akadsz össze, akivel megvan a szikra, a kémia, hidd el minden megy majd magától, és minden működni fog.

De a szexben egyébként még néha jól is állhat egy kis ügyetlenség. Néha még ez is szexi tud lenni.

2021. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, nekem sincs olyan sok tapasztalatom 21 évesen, de akár szexpartner az illető, akár párkapcsolat van, szerintem nagyon fontosak a közös beszélgetések és az egymásra hangolódás :)
2021. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!