Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szubmisszív férfiakból könnyeb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív férfiakból könnyebben előjöhet a bi hajlam?

Figyelt kérdés
A női test tetszik, de a férfiak jobbak dominanciában. Felizgulok, amikor egy uralkodó típus parancsoló hangon beszél velem. Érezteti, hogy a szemében egy senki vagyok. Szeretek emgedelmeskedni neki. Egyelőre csak a munkában élem ezt meg.

2021. máj. 24. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

" A férfiak jobbak dominanciában."

Most csak viccelsz ugye?:)

2021. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. Egy erős nő sem tud olyan fenyegető légkört teremteni maga köré, mint egy férfi. A legerősebb nők általában eltávolodnak a nőiességtől. A nőiesek nem elég félelmetesek.
2021. máj. 24. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Hidd el a nőiessek elég fèlelmetessek, és határozottak tudnak lenni.

Ráadásúl több hatalmuk is van a kinézetk miatt.

2021. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy van ilyen, en még nem találkoztam olyannal, aki hiteles lenne. Férfival viszont igen.
2021. máj. 24. 22:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert két különböző dolog. A hogy sokszor együtt jár (szubmisszív és biszex egyben) egy dolog, de ettől még sok ffi van aki hetero és úgy szubmisszív.
2021. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Érthetetlen, miért van ez a sok szub, vagy magát elnyomatni vágyó férfi...

Komolyan azt érzem, hogy aki "hagyományos" szexualitású, még ha biszex is,az van kisebbségben.

Vagy ma divat az aberráció ?

2021. máj. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Komolyan azt érzem, hogy aki "hagyományos" szexualitású, még ha biszex is,az van kisebbségben."


Bőven nincsenek kisebbségben, csak érthető okokból ők nem mennek anonim fórumokra megkérdezni, hogy "tökéletesen kielégít a hagyományos férfi szerep a szexben, ez normális?".

2021. máj. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs köze a kettőnek egymáshoz. Neked szub személyiséged van, amihez hozzátartoik az is, hogy nem akarsz az erősebbel dominancia harcot vívni, inkább elismered a dominanciáját, ami talán még tetszik is. Ettől viszont nem leszel bi.
2021. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sub vagyok, de domináns férfi nem vonz. Ellenben úrnői utasításra már elégítettem ki férfit a számmal. Ettől szerintem nem vagyok bi, csak engedelmes csicska.
2021. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!