Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúként, van benned...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúként, van benned szubmisszív hajlam?

Figyelt kérdés
Bennem van, bár nem vagyok rá büszke :(.

2020. nov. 6. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biszexként van.
2020. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Bennem dom hajlam van.
2020. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bennem van, egyre inkább
2020. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, bár a domok nagy része akkor tahó, hogy nem aggódok rajta. Soha nem találnám őket annyira vonzónak, hogy találkozzak velük. Nekem nem elég a szexhez a fizikai vonzalom, emberileg is szimpatikusnak kell lennie.
2020. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a passzívok igen jelentős részében van valamennyi. De ez nem gáz egyáltalán, nyugi. ;)
2020. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, van
2020. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Van, de normalis, erett gondolkodasu/tapasztalt/figyelmes keves van.


Szexchatre jok viszont 😂

2020. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Domként válaszolnék, először is nem kell szégyellni, ez egy ilyen dolog ami kitágíthatja a szexuális életed kereteit és változatosabb lesz tőle a szex.


Én nem csak sub fiúkat keresek de természetemnél fogva domináns irányító vagyok a szexben, és a passzív fiúk nagy része ha nem is tudja de vágyik rá és ha mást nem de apróságokat kipróbálnak ami ezen a vonalon mozog, nem lesz mindnekivel kemény bdsm szex de az alárendeltség nagy részüket vonza én azt tapasztalom.

2020. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is domináns vagyok. Azonban akikkel játszottam eddig azok mind arra panaszkodtak, hogy nincs normális srác. Sőt volt aki volt velem, majd eltűnt majd előkerült mondván velem volt az igazi...:)
2020. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
de még mennyire, csak élhetném már ki....
2021. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!