Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Strapon kedvelő lányok, ti ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strapon kedvelő lányok, ti ha megfelelő pasit találnátok erre, akkor a szerepcserés szex révén tudatosan is lányosabbá tennétek a srác szexualitását vagy ezt a hatást inkább elkerülnétek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem, még most sem, az ezredik kérdésed után sem.
2021. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Mivel én egy férfival szeretnék lenni, így nem értem miért lenne jó, ha lányosabbá változtatnám.
2021. máj. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy partnerkeresésre irányuló álkérdés. Ő a megfelelő pasi és olyan lányokat keresne, ha lenne, aki ezt szereti. Ha van ilyen, már megy is a privát. Korábbi kérdései valamelyikére kamuból válaszoltam, gondoltam húzom kicsit az agyát...Jött is a privát üzi. 😀
2021. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ez a legjobb az egészben, hogy egy egyébként behatolásra és saját magam leigázására alkalmas férfit hozhatok olyan helyzetbe, ahol ő lesz a kiszolgáltatott. Ha lányos lenne elveszne ennek a leigázásnak az extra élvezete.
2021. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4es jól írja.


En férfi vagyok. És engem is pont az izgat fel, hogy a "törékeny" lány hoz engem, mint "kemény" férfit ilyen helyzetbe. Full ferfias vagyok. Szeretek is az lenni. De ez így izgi:)

2021. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Újabb ismerkedős álkérdés... gyerekek, egyébként ma nyilvános BDSM party, ahova straponozni szerető nő is megy, aki kedveli ha idegen férfiak púzóját felavathatja. Aki cselekedni akar odamegy, aki csak két recskázás közben írogatni róla az meg csak privizik róla.
2021. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol lesz a buli?
2021. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!