Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon most tényleg biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olivia013 kérdése:

Vajon most tényleg biszex vagyok? 18/L

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Azt tudni kell rólam, hogy kicsiként is mindig fiúk tetszettek, illetve fiúkba voltam szerelmes. Ahogy idösödtem is mindig fiúk felé éreztem vonzalmat kivétel nélkül. Lányok sose foglalkoztattak semmilyen értelemben. Sose kérdöjeleztem meg a szexuális orientációm. Azonban hiába tetszett sok fiú sosem volt még barátom vagy párkapcsolatom ami nagyon aggaszt. Elszomorít, mert ha tetszik egy srác annak mindig barátnöje van, esetleg folyron van más oka annak hogy miért nem jöhetünk össze. Ezek többnyire plátói szerelmek. Egy nyári kalandom volt egy fiúval ami már “valós” is volt és nagyon élveztem.


Ám sokszor azt érzem a fiúk is mintha kikerülnének nagy általánosságban, mintha szerencsétlen lennék ezen a téren. Hosszas agyalás után (hogy miért nem volt még senkim) 15 évesen az is felbukkant, hogy talán leszbikus vagyok és elnyomom és azért nincs kapcsolatom fiúkkal. Ekkor borzasztóan bepánikoltam már a gondolattól is és rögeszmés kényszergondolatok törtek rám folyamatosan majdnem egy évig. Ha már megláttam egy lányt (minden növel ez volt) folyamatosan kényszerszerüen azon gondolkodtam hogy pl lefekszek vele stb. Pedig elötte sose néztem így a nökre. Nagyon erös szorongás kapott el. Ám tényleges igazi vonzalom sosem tört fel egy bizonyos lány iránt.


Az idö múlásával ez teljesen alább hagyott. Középiskolás lettem (új környezet) ahol rengeteg fiú volt akik tetszettek és minden rendben volt, mintha nem is történt volna semmi. De párkapcsolatom akkor se alakult ki. Lányok akkor se vonzottak. Aztán megint eltelt 3 év és ugyanígy kezdödött az egész. Vajon miért nincs még mindig senkim, egy csomó idö eltelt és még mindig szingli vagyok. Akik tetszettek azoknak én nem tetszettem, mindig volt valami ami elszakított egy kapcsolattól. Aztán lett egy nyári kalandom egy sráccal aminek nagyoon örültem. Hozzáteszem nem igazán igényeltem ténylegesen olyan erösen egy kapcsolatot. Persze örültem volna ha lett volna, de sok lánnyal szemben én egyedül is megállom a helyem. Tehát nem görcsösen kerestem kapcsolatot. Ez természetemböl adódóan van így. Nem érdekelnek annyira a randik mint a legtöbb lányt. Persze nem vagyok aszexuális.

Az viszont feltünt, hogy akik közeledni akartak, elutasítottam öket. Így igazából duplázottan hátrányos a helyzetem. Aztán ezen viselkedésem miatt elgondolkodtam megint hogy mi van ha tényleg leszbikus vagyok valójában és ez egy jel hogy ezért nem talál meg a megfelelö srác. Újból elkezdtem agyalni, megint kezdödött elöröl az egész. Mostmár ott tartok, hogy annyira felismertem a helyzetem, hogy leszbikus biztos nem lehetek, inkább biszexuális. Megint elkezdtem agyalni, rögeszmés gondolataim vannak újból. Teljesen ugyanaz történik mint 3 évvel ezelött. Jelenleg abban a szituációban vagyok, hogy kevésbé ráz már meg az egész mint amikor elöször történt velem. Gondolkodok, hogy vajon vonz-e szex azonos nemüvel. Illetve arra jöttem rá, hogy többször elöfordult életem során hogy pl filmben láttam egy meztelen nöi testet és felizgatott. De sosem éreztem valós szexuális vonzódást lány iránt.

Ezért gondolom, hogy lehetséges hogy a biszexualitásnak van alapja nálam. Azonban mindig tudtam, hogy a szex-csók növel biztosan nem az igazi. A rengeteg agyalás következtében most úgy érzem kipróbálnám lánnyal, vagy vonz a gondolata. A problémámmal voltam már pszichológusnál amikor elöször jött elö. Elmondása szerint a nöi testre való izgalom teljesen normális heteróknál is. Pontosan már tényleg nem tudom milyen az identitásom, teljesen elvesztem.



2021. jún. 1. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Igen lehetséges
2021. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
A puding próbája az evés!
2021. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
A nők legalább fele biszex, teljesen normális.
2021. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen leírod, hogy nem vonzanak a nők sem romantikus, sem szexuális értelemben ellentétben a férfiakkal...nem vagy biszex, csak rögeszmés
2021. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 StevenUp ***** válasza:
84%

Elképzelhető, hogy biszexuális vagy, de az is hogy nem. Manapság olyan könnyen skatulyázzák be magukat az emberek ennek vagy annak, mert így nem kell annyit agyalni a problémán.

Te agyalsz rajta, ami jó jel és biztos vagyok benne hogy órákon keresztül tudnád ezt fejtegetni valakinek.

De a lényeg az, hogy magát a valós problémát kellene megtalálni. Nem lehet hogy szimplán önértékelési gondjaid vannak? Vagy alapból nem veszed észre de egy olyan szinten zárkózott lány vagy, ami riasztó? Vagy lehet hogy azzal a testképpel van baj amit üzenetként hordozol magaddal a külalakoddal?

Rengeteg variáció létezik, de a lényeg az, hogy mielőtt skatulyázod magad, légy önmagaddal őszinte. Mert mindenkit meg tudsz téveszteni de önmagadat sosem, és ha meg próbálod akkor a személyiséged torzulhat. Ha már nem vagy ennek alapból utána...

Véleményem szerint neked egy barát/barátnő hiányzik első körben akivel nem feltétlen kell szexuális kapcsolatba kerülni, csupán bízol benne annyira hogy kibeszéled magadból a gondjaidat és félelmeidet és ő el tud látni olyan tanácsokkal amilyeneket itt egy kérdésre adott válaszok alatt sosem kapsz meg mert mi nem ismerünk téged.

2021. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cseppszi ***** válasza:
Képzeld el több olyat ismerek aki 20 évesen vesztette el a szüzességét. Szóval attól , hogy még nem jött el az igazi akivel tisztázhatod ezt, addig semmi okod aggodalomra. Nem kell utánoznod másokat semmiben. Nyugodtan legyél önmagad és válassz hozzád illő párt !
2021. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen!Én még 29 éves koromba se találtam magamnak megfelelő lányt! Talán örökre Szűz maradok?
2021. júl. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!