Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Dugtatok már transzszexuálissa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dugtatok már transzszexuálissal, milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
Meséltek róla kicsit?

#szeretkezés #szex #élmény #traszszexualitás
2021. jún. 4. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Fiubol lett lany es a nemvalto mutetje elott es utana is egyutt voltunk. Mindketto nagyon jo volt.
2021. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

#1.

Szia priviben tudsz meselni bovebben rola pls ◇

2021. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Meg dugtam,cserébe leszoptam.
2021. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 manly ***** válasza:
100%
Egy kifejezetten nőies TS-t lehet, h bevállalnék dugásra.
2021. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen és valami fantasztikus élmény volt. Én aktív szerepben voltam. Életem egyik legjobb dugása volt.
2022. aug. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Többször is fizetőssel.

Eleinte orális kenyeztetésre mentem. Ebből hamar az lett, hogy meg is, dugtam némelyiket. Aztán eltévedtem egy határozottabb "hölgyhöz".

Hanyatt vágtam nagam, elkezdett szopni, de egyszer csak abbahagyta, és odatérdelt a számhoz. Magam is elcsodálkoztam, de néhány másodpercen belül már úgy szoptam ágaskodó farokkal, mint a boci. Majd sikositót vett elő, bekent mindkettőnket, és missziben betolta óvatosan a farkát, és dugás közben verte nekem. Kb egyszerre mentünk el.

2022. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os! Te kiknél voltál eddig?
2022. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Az a helyzet, hogy évek óta nem járok, mivel megnősültem. Akikhez jártam, ahogy nézem, már nincsenek fenn. TS Tiara, TS Salome pl, de már nem hirdetnek.

2022. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8#

Értem, én is nős vagyok de valahogy nem akarok szabadulni ettől ar örömtől. Köszönöm a válaszod 🙂

2022. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Megértelek. Én is először vagyok teljesen monogám egy kapcsolatban, ami 3 éve tart, pedig 52 múltam.

2022. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!