Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek lehet hogy biszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Még nem volt úgymond igazi párkapcsolatom pasikkal, csak ilyen rövidebbek. Két fiúhoz vonzódtam nagyon korábban a való életben,akit nem filmvásznon láttam, beléjük talán szerelmes is voltam. A többi is teteszett azért, de beléjük valamiért nem tudtam szerelmes lenni. Lányokba sose voltam amúgy szerelmes. Fel tudnak izgatni a pasik, velük szoktam a szexet fantáziálni,nőkkel szinte soha. Viszont észrevettem hogy a csinos nőket is megnézem. Ha szép ruha van rajta, szép a haja, arca, sminkje, ilyenek. Főleg fimeknél, sorozatoknál vagy videóklipeknél van hogy olyanokat gondolok hogy mennyire gyönyőrű, milyen szexi, mennyire jó lába van, de szép a szája, szeme, stb. És ha arra gondolok hogy egyszer nővel csókolózzak akkor inkább kíváncsi vagyok, nem undorodom egyáltalán, és ha úgy alakulna én a férfi párommal arra is hajlandó lennék hogy harmadiknak bevegyünk egy nőt. Lehet kicsit furán hangzik, de nem bírnám elképzelni hogy egy nő engem megujjazzon vagy ilyesmi, viszont néha elgondolkozok azon hogy milyen lehet egy másik nőnek örömet okozni.


22/L Még nem szexeltem egyik nemmel sem, azon kívül azonban már minden más volt férfiakkal. Nőkkel semmi.



2021. jún. 9. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén biszex vagy, mivel izgat hogy milyen lenne megujjazni/örömet szerezni egy másik nőnek. S ha az vagy akkor mi van? Semmi - az ilyesminek a pasik többsége örülni szokott (sőt titkos vágya a többségnek az édeshármas két nővel).
2021. jún. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak kivàncsi vagy.
2021. jún. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem biszexualitás,én is megnézem a csajokat is,tetszik a női test ami sokkal szebb,mint egy férfié.Filmekben is szeretem ha két lány egy pasi van,de attól még nem vonzódom a lányokhoz szexuálisan.
2021. jún. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Igen :)
2021. jún. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1


Annyira nem titkos :p

2021. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!