Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért ilyen idősebb partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen idősebb partnert keres a legtöbb passzív bi férfi ?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni, hogy passzív szerepet szerető, illetve kezdő biszex férfiak idős, vagy idősebb partnert keresnek.

Olyat, aki aktív, aki felavatja őket, vagy aki domináns.

És legtöbbször látni, hogy testes, esetleg kövér férfi a kívánalom.


Nem értem, hogy miért ragaszkodnak sokan a testes, vagy kövér férfiakhoz, mikor egy ismerőstől tudom,hogy ő szégyelli ezért magát, kellemetlen neki, hogy így bánik vele a kövér,öreg pasi,de nem tehet róla, mert " hatása alatt van "...


Mi ez a hatás,erre lennék kíváncsi ?

És arra, hogy egy átlagos testű,középkorú férfi már akkor nem is próbálkozhat ? Hízzon meg , ha akar valamit ?


Köszönöm az ésszerű válaszokat !


2021. jún. 10. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél pontosan?
2021. jún. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kinek a Pap, kinek a Papné :)


Ha te így látod a "felállást", akkor a számodra így is van :)


De mások valószínűleg másképp látják :)


Amúgy én 60 éves, 174 magas, 72 kilós, verenysportoló nős férfi vagyok, aki szopatni szeretne.

2021. jún. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Mert tudják mi a dörgés.Tapasztalat sokat számít.
2021. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én pl. a fiatal (vagy tőlem fiatalabb) vékony aktívakat szeretem.

Én 43 passzív-uni.

2021. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat a gondolat , hogy egy kövér vastag farku pasi erőszakkal megszopat .
2022. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!