Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Én most biszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miléna22 kérdése:

Én most biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Elvileg a biszexuális azt jelenti hogy férfiakhoz ÉS nőkhöz vonzódik valaki, míg a pánszexuális lényegében mindenkihez, nem számít a nem. Viszont nemrég azt olvastam hogy a biszex embereknek vannak preferenciáik. Ha én férfiakhoz (biológiailag férfinak született és transz férfiakhoz is) vonzódom, akkor milyen a szexualitásom? Köszönöm a válaszokat

2021. jún. 17. 00:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pán
2021. jún. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező s te nő vagy pasi vagy?
2021. jún. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Női, azt elfelejtettem oda írni :)
2021. jún. 17. 00:31
 4/16 A kérdező kommentje:
Nő*
2021. jún. 17. 00:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, egy nő, aki férfiakhoz vonzódik, miért lenne extra?
2021. jún. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
85%
Véleményem szerint heteroszexuális, mert a transz férfi is nemét tekintve tulajdonképpen férfi.
2021. jún. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
pánszexuálisnak mondanálak. én is férfinek tekintem a transz férfiakat, de szerintem butaság tagadni, hogy biológiailag (főleg, ha nincsenek túl minden műtéten) különböznek a férfinak született férfiaktól..és teljesen érthető, hogy szexuálisan nem tud mindenki pl bármilyen nemiszervre flráizgulni... akinek ezek s dolgok nem számítanak és ffiakhoz nőkhöz (+nonbinary vagy akármilyen nemhez) vonzódik, azt hívnám pánnak
2021. jún. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

uccsó vagyok, kicsit módosîtanék, most látom, hogy nem írtad, hogy. nőkhöz is vonzódsz 😅

így nem tudom minek címkéznélek, talán "nyitott heterónak"? de igazából felesleges sokat agyalni a témán

2021. jún. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most?
2021. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a válaszodat!

Páran félre értettek, a nőkhöz nem vonzódom, csak az egyik kommentelő kérdezte, mi a nemem. Nő vagyok, és a cis férfiakhoz és transz férfiakhoz vonzódom. Remélem így érthetőbb 😊

2021. jún. 17. 09:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!