Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az normális ha, csaj ruhákba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha, csaj ruhákba öltözök be otthon és élvezem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg, csak jó érzés. Publikusan nem csinálnám. Ez "melegesnek" tűnik?

2021. jún. 21. 18:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki a biszex oldalra ilyet ír az meleg, de legalábbis biszex! /ha van olyan/
2021. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"hogy ha szembejönne velem szoknyában szőrös lábakkal egy pasi, lehánynám"


1. harisnya

2. gyanta

3. skótok :D


Nem kell összekeverni az igénytelenséget a cross-dresserkedéssel. Én is megszenvedem a teljes testgyantát minden alkalommal.. De ha meg épp nem volt időm rá, akkor felveszek egy fekete harisnyát, és kész. Egy rendes crossdressernek köze sincs a köztudatban élő, borostás szőrös, bohócnak sminkelt férfihez, habár elhiszem hogy néhány kevésbé igényes ember így is kimegy az utcára

2021. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem mondanám, hogy normális, de ha ez tesz boldoggá, tedd ezt. De miért érdekel random idegenek véleménye?
2021. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"Leginkább késő este megyek ki de volt már h napközben kimerészkedtem, így a covidos időszakban" --


Sok-sok idő után erőt vettem magamon és ki kukucskáltam egy topban és egy szoknyában (persze most így 0:00 után) furcsa érzés az tuti! De most büzke vagyok magamra :)

2021. jún. 23. 00:17
 15/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem normális...
2021. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, szerintem.

Ettől függetlenül, ha jól érzed magad, akkor nincs ezzel probléma. Az a fontos, hogy jól érezd magad :)

2021. jún. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!