Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kedves biszexek, mikor jöttete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves biszexek, mikor jöttetek rá, hogy mindkét nemhez vonzódok, illetve milyen élményeitek vannak? Mint randik, mint magánélet terén.

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 16:25
 1/10 A kérdező kommentje:
(Nemet, kort is legyetek szívesek.)
2021. jún. 24. 16:26
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Én 2-3 éve jöttem rá, hogy érdekelnek a pasik is... eddig még csak fantázia volt, élőben semmi :)

30F

2021. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

17 èvesen jöttem rá, azóta voltam több fiúval is

21/f

2021. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen jöttem rá, hogy szeretem a pasikat, addig lányok nem is érdekeltek, szóval melegnek könyveltem el magam, de most már a lányok is érdekelnek kicsit.

19/f

2021. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb.2 éve jöttem rá hogy érdekelnek a fiúk is,és pár hónapna érzem úgy hogy tudom mi tetszene fiúval,és mostmár jó lenne kipróbálni.(de sajnos erre még nem került sor)

18f

2021. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én valamit mindig éreztem, de inkább olyan 8. osztály vége fele kezdett valóban előjönni a dolog. Komolyabb áttörés akkor volt amikor letöltöttem a TikTokot (vagyis akkor még musical.ly-t) és meglepően szépnek találtam néhány lányt. De inkább lassan, hosszabb idő alatt erősödött meg bennem a dolog, még talán mindig tart.


18/L

2021. jún. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 11-12 éves korom óta tudom, hogy a lányokhoz is vonzódom, de eddig még semmilyen konkrét tapasztalatom nincs, fiúval se.


21/L

2021. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolában a barátommal kivertük egymásnak. Nem tulajdonítottam neki jelentőséget, inkább egy jó poénnak gondoltam. Az idő múlásával egyre többször jutott az eszembe, hogy jó lenne megint kiverni valakinek. Amikor sikerült volna összehozni, annak szopás lett a vége. Onnan kezdve biztos vagyok a biszexualitásomban.


Az itteni átlagnál idősebb biszex férfi.

2021. jún. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen jöttem rá, amikor többször gondoltam, hogy meg szeretném csókolni az egyik fiúbaratomat.


21/F

2021. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
15-16 évesen, középsuliban tesi óra után a zuhanyzoban. Alig birtam ki, hogy ne álljon fel a farkam zuhanyzás közben. Azóta komoly lány kapcsolatban vagyok, de egy közös hokizásban mai napig benne vagyok!
2022. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!