Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pasiként milyen volt azoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként milyen volt azoknak akik rájöttek, hogy biszexek? Nagy megrázkódtatást vagy undort éreztetek vagy valami egészen mást? Próbáltatok küzdeni ellene?

Figyelt kérdés

#biszexualitás #boldogtalanság #bánat #szomorúság #heteroszexualitás #biszexuális #küdzelem #sikertelen magánélet #állandó félelem
2016. márc. 27. 16:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Küzdeni lehet ellene,de nem érdemes.Inkább el kell fogadni és keresni kell a hasonló srácokat.Magaddal szemben miért kellene undort érezned?Ami izgat,azt kell csinálni.Senki nem tudja meg rólad ha nem akarod.
2016. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

A lanyokra nem jellemzo amit leirtal kerdezo?

Miert csak fiuknal van ez igy...

2016. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Próbáltam küzdeni, de nem ment:D És eléggé megvisel még mindig, pedig igazából nem lenne érdemes.


#2:

Miért ne lenne jellemző? És a kérdező nem írta, hogy csak a fiúknál van ilyen. Azt kérdezte, hogy pasiKÉNT milyen volt, tehát az ő szemszögükből volt kíváncsi a dologra. (Gondolom mert ő is férfi vagy csak erre kíváncsi nő). Előbb tanulj meg szöveget értelmezni, aztán írj normális választ.

2016. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Én nagyon nagy kíváncsiságot éreztem a nők iránt de nem is akartam ellene küzdeni
2016. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Nálam már ovodában sejteni lehetett !

Hol fiút hol lányt tapiztam csendes pihenőn..

34/F/Bi

2016. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok és pasiként nyomaszt nagyon a dolog. Felnőtt pasiként, fiatal felnőttként. Nem akarok "olyan" lenni, de kezdem úgy érezni, hogy defektes vagyok vagy selejtesként jöttem a világra amiért ilyesmi jár a fejemben! :(
2016. márc. 27. 21:24
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Emiatt nem vagy selejt:D Én is ezt gondoltam. De egy olyan amiről nem tehet az ember, nem teszi selejtessé. Minden ember különbözik, miért baj ha neked a fiúk is tetszenek? Szard le a homofóbokat, a fröcsögéssel csak valamilyen belső problémát próbálnak elfedni. Az nem érv az utálkozásra, hogy biszex vagy, nem vagy kevesebb ezáltal :)
2016. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Utálom magam miatta! Sbár fiatal vékony srácot még nem találtam hogy ki is próbáljam...
2016. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

3!

Nem az ertelmezessel van baj,csak a szohasznalat serto!

"megrazkodtatas,undor"

Szerintem erre gondolt a 2-es!

Ami engem is zavar,hogy lanyokrol van szo akkor oket nem illetik ilyen serto szavakkal csak a fiukat!!

2016. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%

3!

Figyelj csak! A kerdezo nem irta,hogy csak pasiknal van ilyen ugye? Az en szovegertelmezesemmel van baj??


"Pasiként milyen volt azoknak akik rájöttek, hogy biszexek?"


Ezt irta a kerdezo,szerinted nem csak a fiukra erti..

2016. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!