Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Debrecenben a Campus fesztivál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben a Campus fesztivál mennyire megfelelő ismerkedésre biszex vagy meleg fiúval? 24f

Figyelt kérdés

Kicsit tanácstalan vagyok Debrecennel kapcsolatban hogy hol és hogyan lehetne itt ismerkedni olyannal akivel normális barátság is kialakulhatna utána meg több (személyesen!).

Mindenképp korombeli (24 körüli) srácokra gondoltam.

Fesztiválon hogyan lehet ismerkedni hogy ne legyen kínos vagy kellemetlen? Illetve ránézésre hogyan lehetne megállapítani hogy vevő e biszex irányra egy srác? Vagy esetleg Debrecenben van más személyes ismerkedésre alkalmas hely?


2021. jún. 29. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát én Debreceni vagyok, de nem tudnék olyan konkrét helyet mondani ahol lehet ismerkedni. Kocsmákban, szórakozóhelyeken próba szerencse, de ez nem olyan mint Budapest. ;p
2021. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!