Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van barátnőm,4 éve,de tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm,4 éve,de tetszik az öccse. Fiú vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyok az öccsével, gyakran át jön animézni, és úgy érzem közeledik felém, és rá jöttem hogy tetszik. Én 20 vagyok,az öccse 17. Mit tegyek?

Van, hogy olyant ír az öccse, hogy mizu baba,vagy ilyesmi. De van hogy úgy faképnél hagy,ha közeledek hozzá hogy csak na. De másnap pedig be toppan szó nélkül. Nagyon szeretem. Mit tegyek?



2021. júl. 2. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért hetero kategória?
2021. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd azt hogy átteszed Biszexuális kategóriába a kérdést, vagy homo.
2021. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem figyeltem..
2021. júl. 2. 14:26
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Hogy fiú vagy-e, mi nem tudhatjuk. XD
2021. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Én nem tudnám kihagyni a srácot!
2021. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Hat ez igy kva gaz, csaladon belul. A parod/exed tesoja tabu. Marha ciki!
2021. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Nézz vele olyan animéket, amikben szerepelnek trap, illetve meleg karakterek.
2021. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Az első fiús élményem nekem úgy volt, hogy az akkori barátnőm öccse közeleldett hozzám. Akkor én 17 voltam a srác 15. Szóval átérzem. Szerencsére nem derült ki, pedig féltem, hogy az lesz. 1 hónapig jártam a csajjal. Az öccse miatt szakítottam vele. Másnap már hívott is az öccse. Tudtam miért :D Amúgy csalódás volt mert nem bírta a farkam. Mármint nem ment be neki.
2021. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így gáz, hogy a barátnőd öccse. Én is voltam olyan szituációban, hogy biszex vagyok és egy testvérpárnál tetszett a lány is és a bátyja is. De eszembe sem jutott, hogy mindkettőjükkel kavarjak. Vagy az egyik vagy a másik.
2021. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Kompromisszum. Gruppen. mondjuk lehet hogy két szék közül a pad alá esel, de próba szerencse.
2021. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!