Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van barátnőm,4 éve,de tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm,4 éve,de tetszik az öccse. Fiú vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyok az öccsével, gyakran át jön animézni, és úgy érzem közeledik felém, és rá jöttem hogy tetszik. Én 20 vagyok,az öccse 17. Mit tegyek?

Van, hogy olyant ír az öccse, hogy mizu baba,vagy ilyesmi. De van hogy úgy faképnél hagy,ha közeledek hozzá hogy csak na. De másnap pedig be toppan szó nélkül. Nagyon szeretem. Mit tegyek?



2021. júl. 2. 13:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha komoly a dolog a lánnyal, akkor maradj vele! Még ha az öccse tetszik is neked, reménykedj abba, hogy elfog múlni az iránta való érzelmed. Ha nem, akkor előbb utóbb el kell mondanod a barátnődnek mi a szitu. Lehet, hogy szakítani fog veled, sőt szinte biztos, bár én nem ismerem őt, úgyhogy bármi lehet.😐😐😐


Viszont az biztos, hogy nem fog sokáig tartani a lánnyal, ha elkezdsz az öcsivel kavarni és a tesós kapcsolatot is tönkre vághatja, és akkor a srácról már nem is beszélve. Fő az őszinteség!


Összességében a helyedbe várnék (mint ahogy leírtam), majd ha továbbra is tetszik mind a kettő (vagy ha csak az egyik) lekell ülnöd dumálni velük. Próbáld úgy előadni, hogy a lányt és a fiút se haragítsd magadra, se egymásra. Onnantól könnyebb lesz a lelkiismereted és szabadon tudsz dönteni.


De ha a csávócskánk megmondanád, hogy bocsi de nem, akkor sínre tudnál lépni.


Persze egyszerűbb lenne ha megszakítanád velük ezeket a kötődéseket és mások felé kacsintanál, csak tudom, hogy az érzelmeket nem nagyon lehet irányítani. Remélem tudtam segíteni. 😑😑😑

2021. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nyiltan kérdezd meg hogy pl leszophatod e őt? Es tuti mondani fogja ő mit szeretne
2021. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!