Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csináltál már videót ahogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltál már videót ahogy fiúval szexelsz?

Figyelt kérdés
Mi látszik rajta? A másik fiúnak is megvan a videó?:)
2021. júl. 6. 20:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Rólam csak képek vannak ahogy szopok :)
2021. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. :)
2021. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Igen, de arc nélkül semleges háttérben. Netre nem tettük fel. Töröltük egy idő múlva ezeket a videókat. Mindketten deréktól lefelé látszodtunk rajta és a kezünk, illetve az ő feje, de maszkban volt és csak orrtól lefelé látszott.
2021. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Izgatna
2021. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Volt 4x olyan, hogy barátnőmet és a srácot dugtam felváltva. Vagy ketten szoptak. Sőt én is a barátnőmmel. Egy állványra raktuk a kamerát. A memoriakártyát külön tároljuk. Néha megnézem és kiverem rá.
2021. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
A fiú képeket kapott, főleg olyat, ahol a barátnőmet dugja. Letakartuk az arcot
2021. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Van róla videó, ahogy dugnak, arc nélkül.
2021. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Szeretnék, de jelenleg ahhoz is gyáva vagyok, hogy fíúval legyek
2021. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
dugást vettem fel a srác telójával
2021. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel többször felettük, crossdresser vagyok, minden látszik, ahogy szopom, ahogy dug...

Neki nincs meg én telefonommal csináltuk, csak így mentem vele, mivel én látszom rajta, megvan külön memóriakártyán még mindig.

Neki csak fotók vannak, ahogy női ruhában pozolok, de azok arc nélküliek, azt gyakran kapott, amikor vettem új rucit, vagy csak szexelni akartam és küldtem valami szexi képet vagy szimplán húztam az ágyat még melóban volt 😂

2021. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!