Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak érdeklődöm, melegek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak érdeklődöm, melegek és biszex férfiak nem aggódnak anális aktussal összefüggésben a bélférgektől? Sokan popsiba élvezésről beszélgetnek, azaz gumi nélkül.

Figyelt kérdés

Kíváncsi hetero férfi vagyok, felmerült bennem hogy milyen lehet férfival szexelni, azonban sokan beszélgetnek popsiba élvezésről. Ebből következően sokan nem használnak gumit, análhoz.


Mi a tapasztalatotok, kedves melegek és biszex férfiak, akik gumi nélkül rendszeresen "análoztok", a péniszetek kapcsán nemi betegség nem jelentkezett még? És bélférges sem lettél, mondjuk mert anál után orál?


A higiéniai "stratégiátok" érdekel, például beöntést mekkora hányada alkalamaz szerintetek a melegeknek, biszex férfiaknak? Az elegendő lehet a bélférgeség elkerülésére?


A húgycsőnyílásba nem kerülhet bélféreg, széklet, gumi nélküli anális aktus során? Értve beöntés esetére és anélkül.


Azt is megkérdezem, vannak-e itt olyanok, akik beöntés nélkül és egyúttal gumi nélkül análoznak? Erről tapasztalat? Nehezen tudom elképzelni az utóbbi verziót.



2021. júl. 9. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha alapvetően nem vagy férges, akkor mégis hogy adnád át a partnernek?
2021. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy túlaggódom a dolgot, de egyes orvosok szerint az emberek 80%-a bélférges, csak nem tud róla a többség.


Gumi nélkül aki análozik, feltételezem, hogy végbél beöntést végez aktus előtt. Ennek ellenére nyomokban széklet lehet a végbél falán, nem? Jóból kérdezem, hogy ez nem zavarja az aktív felet? Ki hogyan éli ezt meg közületek, van kedvetek beszélni erről? tudom, ez intim kérdés, előre is köszönöm a bizalmát azoknak, akik válaszolnak.


Sajnálom, ha túlaggódónak hat a kérdésem, de még sosem voltam férfival, és kipróbálnám. Nem tudom, mire számítsak.

2021. júl. 9. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Bocs, de van jelentősége annak, hogy a "fogadó" fél férfi vagy nő? Mert többször is említed, hogy meleg/bi férfiak hogyan tisztítják ki magukat...

Nekem nőkkel volt anális együttlétem, egyik sem csinált beöntést előtte.

Utána egyből megmostam a farkam. Nem vettem észre, hogy bélférget kaptam volna tőlük... Egyébként pont a bélférgektől félsz?

2021. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még. Igen, pont a bélférgek miatt aggódom. De tényleg. És természetesen bárki tapasztalata érdekel, hetero viszonyban is, női popsi + pénisz esete is. (Nőkkel sem análoztam még, csak szokványos aktus.)
2021. júl. 9. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira aggaszt, tényleg a legegyszerűbb, ha gumit húzol, vagy egyszerűen csak nem csinálod.
2021. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!