Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék szerintetel,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék szerintetel,ha hagynám,hogy egy srác kielégítsen szájjal?

Figyelt kérdés
Ha nagyon kanos vagyok,hagynám,hogy egy srác leszopjon,vagy kiverje nekem,s3ggbe nem d*gatnám magam meg én sem d*gnék meg semmilyen srácot,max sz0pnék.De a nőket preferálom.Biszex lennék Vagy félig biszex Valamint van olyan srác aki belemenne,hogy csak ő leszopjon,vagy esetleg egymást?

2021. júl. 16. 17:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó (20-as) vagyok, bocs, ezt nem ide akartam...

Így privit sem küldtem, habár ha szeretnéd, küldhetek... :-]

2021. aug. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
61%
Régi kérdés látom, de én benne lennék egy oldalú szopasban :p
2023. aug. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent, hogy egyoldalú: te szopnál, vagy téged szopnának?
2023. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
76%
ha tettszik akkor igen ha nem jön be akkor nem leszel meleg mert kipróbáltad mind azon múik hogy élvezed e
2023. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erovel olyan not is kereshetsz aki csak leszop, kiveri, ha kanos vagy, de te direkt pasit akarsz...

Ha nem lesz rendszer belole 1-2x kiprobalod, mert kivancsi vagy, nem leszel egybol biszex.

De ha rendszeres es ezt akarod, mert izgat a tudat hogy pasi csinalja neked,akkor bi vagy.

2023. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
53%
szerintem nem
ápr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Igen
máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!