Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Transznemű nőként hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transznemű nőként hogyan kereshetnék gyorsan p€nzt a nemváltásra?

Figyelt kérdés
Hormonok, műtétek, s maga a papírok s az ügyintézés, de persze a ruhák és a mindennapi dolgok ára is ott van. Idén érettségiztem, a van egy kevés megtakarított pénzem, de a járvány miatt se tavaly se idén nem tudtam annyit dolgozni nyáron
2021. júl. 28. 15:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

#10 Szerintem neked kéne pszichiáterhez menni és megkérdezni tőle, hogy vajon

ki lehet-e "kezelni" a bigott, transzfób mentalitásodat.😊

2021. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%

11

Nem hiszem el hogy ilyen van. A normális embereket küldenék elmeorvoshoz, aki meg nem normális azt istenítik.

Hová süllyed még az emberiség?

2021. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 DominikX ***** válasza:
62%

Ha csak most kezdenéd az egészet, akkor még nem kell a műtéteken aggódni.

Először orvosok és pszichológus, utána hormonok (ha engedélyezik) utána ruhák, és utána a műtét ha van pénz. Ez így kb 1-2 év

2021. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
#11 Még azt mondja, "transzfób" :D Sírok :D
2021. júl. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Látom itt is megjelennrk a trollok, de azt kivánom egyszer éreznétek át milyen rossz az a helyzet amibe kémyszerítve vagyunk, s amin az Orbán nem akar segíteni. Csak egyszer érezzétek át. Aki pedig normális válasszal próbált segíteni azoknak köszönöm
2021. júl. 29. 18:48
 16/20 anonim ***** válasza:
32%
A libsik kényszerítenek titeket ilyen rossz helyzetbe. Az LMBTQP-propaganda nélkül eszedbe sem jutott volna, hogy nőnek képzeld magad.
2021. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Képzeld már akkpr tudtam, hogy kő vagyok, amikor elsős-másodikas voltam. Szval nem mondhatod, hogy akkoriban annyi liberális propaganda lett volna itt
2021. júl. 29. 19:41
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy hány éves vagy. Ha 40, akkor még valóban nem volt az.
2021. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18, idén érettséfiztem. Am ezt ki is írtam a leírásba de ok
2021. júl. 29. 20:00
 20/20 anonim ***** válasza:
15%
Valóban, ezért bocsánat. Viszont akkor már bőven volt LMBTQP-propaganda, amikor elsős-másodikos voltál. Na, pont ezért kellene tiltani és keményen büntetni, mert akkor most neked is normális életed lehetne.
2021. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!