Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetnék attól passzív, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnék attól passzív, ha mondjuk lovagolnék egy férfin és közben állna a farkam ? Zavarná ez az aktívot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amikor ujjazni szoktam magam, akkor mindig állni szokott a farkam és nem tudom, hogy ez előny vagy hátrány lenne-e ha kipróbálnám egy aktív férfival...

Nem illúzió romboló számára az, hogy lovagolok a farkán és ő közben azt látja, hogy teljesen áll és kemény a farkam?



2021. aug. 1. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak előnyös lehet,ès nem zavaró hiszen legalább látszik hogy èlvezed te is az aktust,úgyhogy ezen ne problèmázz nincs vele semmi gond..
2021. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1- írja
2021. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen előnyösnek mondanám én is.
2021. aug. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Annál tökéletesebb látvány nincs is mikor a partnerem velem szemben űlve érzékien lovagol rajtam és közben a merev farka le-fel jár. Ahh! Nehéz elképzelnem, hogy ez bárkit is zavarna. ;)
2021. aug. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig tapasztalataim alapján az aktívak ezt élvezik. Van aki verni is szokta nekem közben.
2021. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra izgató, főleg ha közben verhetem is neki
2021. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)

az a helyzet, hogy amikor kipróbálnám valakivel, biztos vagyok benne, hogy állna nekem közben, miközben dugná a seggem

és izgultam, hogy nehogy zavarja majd az aktívot...


beszéltem korábban egy szexpartner keresőn egy aktívval, akit egyébként nagyon zavart volna és ebből indult ki az aggodalmam

sőt, őt az izgatta volna, ha én nem élvezem, vagy fájt is volna nekem ezért őt egy kicsit hanyagolom, nem valószínű, hogy vele próbálnám ki


csak hát, még nincs más aktív partner :/

2021. aug. 2. 22:02
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha feláll, az azt jelenti, hogy fel vagy izgulva. Ennyire egyszerű. Ennyire buta kérdést...
2021. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!