Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy lehetnék dominálóbb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék dominálóbb?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy biszexként ritkán van lehetőségem sráccal lenni. Viszont találkoztam egy passzív sráccal aki kikötötte hogy neki a férfias és domináns srácok jönnek be, tudjam mit akarok. Majd mikor találkoztunk bevallom megszeppentem. Szinte ő volt az aki mindenben kezdeményezett és úgy jutottunk el az orálhoz. Szeretnék vele ismét találkozni de nem tudom hogyan tudnék változtatni ezen.

Csajokkal szemben mindig is kezdeményező voltam, vele viszont nem jött olyan természetesen pedig előtte is voltam már srácokkal, bár igaz ott általában ők irányítottak de akkor is aktív szerepben voltam és annyira nem is vágyam a passzív.


2021. aug. 3. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Ha ezt próbálod erőltetni azt lehet érezni.
2021. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez vagy jön belülről vagy nem. Betanulhatsz mechanikus technikákat, meg sablonmondatokat de amint kizökkentenek belőle (márpedig egy igazi szub provokálni fog) azonnal átlát rajtad hogy csak tanult szerep és totál hiteltelen leszel, elveszítve a kémiádat.
2021. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!