Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lesz valaha normális kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha normális kapcsolatom? Szerintetek mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

19 éves bi srác vagyok, aki kapcsolatot szeretne. Jelenleg inkább egy fiúra vágyok, de persze a lányok sincsenek kizárva. Sajnos eddig még semmilyen kapcsolatom nem volt, pedig örülnék már neki. Viszont egyszerűen még sosem jött össze a dolog.

Eddig még senkinek se kellettem. Akár fiúnál, akár lánynál próbálkoztam, a dologból mindig elutasítás lett. Tavaly volt egy srác, aki iránt talán tényleg éreztem valamit, nyilván vele sem sikerült semmi. Egyébként se az előtt, se azóta nem nagyon éreztem még úgy senki iránt sem, mint iránta. És attól tartok, lehet, többet nem is fogok. De ha esetleg mégis, akkor 99%, hogy az sem jön majd össze.

Lányokhoz nem is nagyon merek reményeket fűzni. Alacsony vagyok és sovány, ami alapból nem szerencsés, lányoknál pedig végképp nem. Plusz ugye sok lánynál már az is kizáró ok, hogy a fiúkhoz is vonzódok. Továbbá, szerintem inkább passzív típus vagyok (bár nem teljesen), ami még problémásabb. Szerintem egy lány se vágyik ilyen fiúra.

Ami a srácokat illeti, közülük még lehet akadna is, akinek bejövök. A probléma csak az, hogy szinte lehetetlen ismerkedni. Utcán nincs bátorságom odamenni nekem tetsző fiúkhoz, ami szerintem érthető. A társkeresőket is próbáltam, de nem sok sikerrel. A túlnyomó többség csak szexelni akar, viszont nekem ez nem fekszik. Meg aztán az sincs az ínyemre, hogy egy rakás 40-50 éves is rámír, annak ellenére, hogy egyértelműen megadtam, hány éves korig keresek embereket, illetve azt is, hogy csak kapcsolat érdekel.

Nyilván vannak nekem is elvárásaim, de nem érzem azt, hogy teljesíthetetlenek lennének. Egyrészt, számít nálam is a külső. Nem fogok azzal az álszent sallanggal jönni, hogy nekem csak a személyiség a fontos, mert egyszerűen nem igaz. Igenis fontosnak érzem, hogy a párom tetsszen nekem. Ugyanakkor a belsőt sem tartom elhanyagolhatónak. Hiába néz ki valaki jól, ha belsőre nem fog meg, akkor felejtős a dolog (volt egy helyes srác, aki írt nekem társkeresőn, de ő is csak dugni akart, így elutasítottam). Emellett viszont azt is észrevettem magamon, hogy ha valakit megismerek és mondjuk még szimpatikus is, akkor idővel jobban elkezd tetszeni nekem külsőre is (bár ez sem mindig „működik”). Egyébként az a srác, akit az elején írtam (aki iránt éreztem valamit), ő se nézett ki olyan nagyon jól, inkább átlagosnak mondanám. Igazából nem is tudom, mi fogott meg benne.

A következő kb. egy hónapban nem nagyon fogok tudni ismerkedni, de utána szeretnék újult erővel belevágni. Nincsenek nagy reményeim, de hátha. Az a helyzet, hogy szeretnék már magam mellé valakit. Sokszor úgy fekszek le aludni, hogy jó lenne, ha valakit magamhoz ölelhetnék, összebújhatnánk, stb. És erre a fajta intimitásra, illetve az érzésekre és a szeretetre szerintem jobban is vágyok, mint magára a szexre.

Szerintetek van esélyem arra, hogy találjak egy normális kapcsolatot? Illetve van valami tanácsotok? Mit kellene csinálnom?



2021. aug. 7. 17:50
 1/6 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy kicsit hosszú lett. Szóval röviden:

19F vagyok, bi. Nem volt még kapcsolatom, de vágyok egyre, most talán inkább fiúval. Voltak próbálkozásaim, de még senkivel nem jött össze semmi. Lányoknál nem hinném, hogy túl sikeres lennék (alacsony/vékony alkat, inkább passzívnak tartom magam, bár nem 100%-ban). Fiúkkal meg nehéz ismerkedni, főleg, hogy a többség csak szexet akar. Elvárásaim vannak, de szerintem nem a teljesíthetetlen kategória. Mégse találok senkit. Most kb. 1 hónapig nemigen lesz alkalmam ismerkedni, de után újult erővel akarok belevágni. A kérdés pedig az, hogy mit javasoltok, mit csináljak?

2021. aug. 7. 17:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel és próbálkozz addig amíg nem sikerül! Hasonló helyzetben vagyok, csakhogy nekem voltak kapcsolataim lányokkal, viszont nem voltam boldog és egy fiút szeretnék már igazán. Igazából azt tudom tanácsolni, hogy ne legyél olyan, mint én, ne várd, hogy a "nagy ő" az ajtón kopogtasson, mert nem fog, próbálkozz, ha 100x esel pofára, akkor se add fel, lehet pont 101-re sikerül. Szerintem próbálkozz meleg srácoknál is, mert sok bi tényleg nem akar tartós kapcsolatot, maximum szexhaverságot. Drukkolok neked! Az elvárásokból pedig ne engedj, mert szerintem ezek nem olyan egetverőek.
2021. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
"Plusz ugye sok lánynál már az is kizáró ok, hogy a fiúkhoz is vonzódok." Hát nem ezzel kell indítani egy ismerkedést.
2021. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 – Mondasz valamit. Csak az a gond, hogy a folytonos sikertelenség eléggé el tudja venni az ember kedvét. A társkeresőn ahol fent voltam egyaránt voltak melegek és bik, de eléggé hasonló volt a tendencia. A melegek között talán kicsit több volt a normális, de a többség ott is csak szexet akar. Egyébként örülök, hogy szerinted se várok sokat, mert néha már azon gondolkoztam, hogy mi van ha túl magasak az elvárásaim. Mindenesetre köszi a választ, neked is sok sikert!

#3 – Oké, nyilván nem kell ezzel lerohanni, de én úgy érzem, ebben azért illene őszintének lennem a lánnyal. Fordított esetben nekem nem lenne baj, de azért örülnék, ha elmondaná. Tehát előbb – utóbb meg kené tudnia. Akkor meg inkább már előbb.

2021. aug. 7. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
19 éves vagy ember... a személyiségfejlődésed még felénél sem jár
2021. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bátrabban merj hozzá állni a témához. Először is barátkozz meg magaddal, hogy vannak erősségeid meg gyengeségeid - mint mindenkinek - és te így vagy egy értékes ember. Bízz magadban és akkor a kisugárzásod is megváltozik amit már észre fognak venni, mert nem ezen fog rugózni az agyad hogy jaj lányak ezér, fiúnak meg azér nem kellek... Bízz magadba, és próbálkozni kell, le kell szólítani aki szimpi, mondj neki egy bókot azt szokták szeretni aztán látod a reakcióit hogy érdemed tovább nyomni a gombot vagy nem. Ne aggódj nincs veszteni valód max azt mondja hogy "bocs nem" de ne add fel majd lesz másik, de legalább elmondhatod magadról milyen tökös vagy hogy ezt meg merted csinálni. Am a társkeresés tényleg gáz én is párkapcsolatot keresek melegként de arra nem igazán vevőek az emberek ez van sajnos. A hiba nem a te készülékedben van hanem többségben de nem szabad feladni sose tudni mikor kibe és hol bukkan az ember.
2021. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!