Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan aki volt nudi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki volt nudi strandon es talalkozott lany/fiu ismerősével?

Figyelt kérdés
Mi történt?

2021. aug. 10. 14:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
barátaimmal voltunk
2021. nov. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
Szándékosan vittem motorral az egyik ismerősöm a nudira ! Mivel még nem volt, de érdeklődött iránta. Megtetszett neki, azóta szeret ott lenni.(van, hogy el kell menni a fák közé és lerendezzük a gyíkokat )
2022. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy régi általános iskolás osztálytársammal, Balatonberényben. Full nem számítottam rá, mert révfülöpön volt a nyaralójuk. Elbeszélgettünk, elmentünk a büfébe palacsintázni. Szerintem semmi kínos nincsen ebben. Ismerősök bárhol felbukkanhatnak.
2023. aug. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul az ilyesmi, benne van a pakliban. Nincs benne semmi extra, ő is, én is ugyanazért vagyunk ott.

Ha azonos neművel talizol, akkor ugyanígy látnátok egymást az uszoda vagy edzőterem öltözőjében is.

Ha ellenkező neművel talizol össze, akkor meg elkönyvelitek egymásról hogy ő is vagány, hogy ilyen helyre jár. És látjátok amit eddig előtte mindig ruha takart.

1 perc alatt megszokjátok a szitut ilyenkor.


Én találkoztam már nudin tanárommal, osztálytárssal, edzőmmel. Később munkahelyről csajokkal, srácokkal vegyesen.

Trafikos csajszival, fogorvos nőmmel, környéken lakó nyugdíjasokkal, közértből biztonsági őrrel stb.

Ott mindenki EGYFORMA! Meztelen ember, mindegy mi a foglalkozása és milyen a teste meg hogy hány éves.

2023. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!