Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan aki volt nudi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki volt nudi strandon es talalkozott lany/fiu ismerősével?

Figyelt kérdés
Mi történt?

2021. aug. 10. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nudin nem csak swingerben 😂 Mi történt, ráköszöntem, de az ismerősöm nagyobb zavarban volt mint én.
2021. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi az a swinger?
2021. aug. 10. 14:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én találkoztam, pedig messze van a lakhelyemtől, de ő is pont ugyanezért utazott el. Kicsi a világ.
2021. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó beszélgetés lett. Nyilván, látjuk egymást meztelenül, de ez benne van a pakliban. Aki szégyenlős, ne menjen ilyen helyre.
2021. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A swinger? Az a szex igaz?
2021. aug. 10. 14:58
 6/14 thinktank ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen. Még ruhában mentem be a strandra, egyszer csak hallom, hogy rámköszönnek. Egy régi ismerős pár volt. Jé, ti is nudiztok, ezt kb megbeszéltük, aztán mentem tovább, megkersetem a helyem és levetkőztem. Aztán még egyszer kétszer szóva jött későbbi találkozáskor, de kb. ennyi.


37F

2021. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen, volt. Többször is. Volt osztálytársam, munkatársam, egyszer tesóm is. Semmi nem történt, csak köszöntünk egymásnak, esetleg pár szóra leáltunk és ennyi
2021. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező! A swinger egy jó dolog, akinek megfelel. Nekem speciel nem.
2021. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először voltam, akkor össze futottam a szomszédokkal... Hát, nagyon ciki volt, én menekültem volna ők meg nagyon beszelgetni akartak...
2021. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nemrég egy kollégámmal találkoztam nudin

Vagyis messzebbről észrevettem, majd amikor ő is észrevett, kínos hirtelenséggel konkrétan elmenekült, így nem erőltettem a dolgot

Engem a legkevésbé sem zavart volna ha meztelenül beszélgetünk, vagy legalább köszönünk, ahogy azt a munkahelyünkön is szoktunk, de számára kínos volt valamiért…

30/F

2021. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!