Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Működik a kémia a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik a kémia a szexuális orientációnak ellentmondva?

Figyelt kérdés

Kérdés heteroszexuálisoknak: Volt már veled olyan, hogy működik a kémia egy azonos neművel?

Kérdés homoszexuálisoknak: Volt már veled olyan, hogy működik a kémia egy ellentétes neművel?


A válaszban ha lehet, írd meg nemed, korod és szexuális orientációd is.


2021. aug. 10. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Heteroszexuális férfiként, mi a f*szért próbálkoznék a saját nememnél? Bocsi de én már eleve a kérdést se értem pontosan, hogy ez hogy jöhetne létre egyáltalán. 26/f/hetero
2021. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1%
Ostoba a kérdés is. Akinèl müködik nem bzi vagy nem heteró.
2021. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez szerintem legfeljebb véletlenül fordulhat elő, ha egyáltalán előfordul. Nyilván nem keresi az ember ezt.
2021. aug. 11. 00:21
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ez alapvetően a szexuális orientáció diverzitásának a hajlásszög hányadosával hozható összefüggésbe. Bár ebben a kánikulában lehet ez elhanyagható, inkább hűvösebb időjárás esetén definiálható pontosan.
2021. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Akiben ez a kérdés felmerül az min biszex
2021. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ebben a kérdésben a kérdező heteroszexuális férfinek ismerte magát, és egyszer vonzódott egy másik férfihoz: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__1..
2021. aug. 11. 01:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
eletembe egyszer volt a sajat nememmel dolog nemhittem volna hogy valaha is kiprobalom de annyira egymasra hangolodtunk egy buliba hogy nem birta ki egyikünk se. elöször csak szorakoztunk egymassal, de egyre közelebb került hozzam elkezdett simogatni, en meg hagytam mert jol esett, ilyesmik es vegül nem tudtam neki ellenallni , mondta hogy tudja hogy akarom öt hiaba titkolom, igy megtörtent. 26 vagyok srac, es heteronak tartom magam a mai napig :)
2021. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!