Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent az hogy két ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy két ember között működik a kémia?

Figyelt kérdés

Mi az oka ennek? Szimpátia vagy ennél sokkal több kell hozzá?

Nagyobb az esély hogy egy ilyen kapcsolat hosszú távú lesz?


2021. aug. 2. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Azt jelenti hogy kölcsönösen bejönnek egymásnak - csak a konkrét okát nem feltétlenül tudják. A szimpla szimpátiánál több kell hozzá. A haverod is szimpatikus mégsem izgulsz rá nem igaz?

Nagyobb az esély - sőt a "kémia" elengedhetetlen - de önmagában még kevés egy hosszú távú kapcsolathoz. Az is kell, hogy folyamatosan "dolgozzanak" a kapcsolaton, nap mint nap, ne kényelmesedjenek bele, ne vegyék természetesnek hogy van hanem tegyenek is érte állandóan.

2021. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Azt jelenti, hogy a puszta jelenlététől felizgulsz. Szinte hallhatóan serceg körülöttetek a levegő. Más is érzi, nem csak ti.

Ezekből általában nem lesz hosszú távú kapcsolat, mert annyira intenzív minden, hogy pár hónap alatt “kiég”.

2021. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

#2, ez aztán a butaság! Mármint az a része, hogy hamar kiégne.

A kérdésre: Egy ideje ismert, hogy a feromonok ránk is hatnak, ez lenne a kémia. Nem tudom, hogy ez mennyire hat, de az biztos, hogy egy idő után az ember rájön, hogy van egy típus, aki ránézésre is szimpatikus, vonzó, tetszik. Én azt is észrevettem, hogy ez valamennyire örökletes, apámnak hasonló ízlése volt, mint nekem. Volt már az életemben olyan, amikor én is megéreztem, hogy ez a vonzódás kölcsönös, és az a kapcsolat tartós és nagyon kellemes volt.

2021. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Kémia=jó külső
2021. aug. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Evolúciós dolog ez. A férfi ilyenkor ki választja h ki az a nő aki egészséges gyereket szülne neki. Emiatt indul be a pasi. Hangok, illatok és feromonok kérdése ez. És egy nő is ki választja kivel lenne tökéletes gyerek. Nyilván nem minden szex elött ezen agyal az ember h gyereket akar. De emiatt indulunk be. Sokat dob persze egy jó külső is. De ha erős a kémia az szemmel látható is.
2021. aug. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!