Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért könyvelik el a biszexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könyvelik el a biszexuálisokat hűtlennek?

Figyelt kérdés

Érdemes inkább letagadni?

Mert akinek megmondtam az otthagyott. Arra hivatkozva hogy két kapura játszok biztos nem lessz elég nekem ő.

Miért gondolják az emberek hogy aki biszex annak nem elég egy ember párkapcsolatra?



2021. aug. 12. 04:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy biszex pasim volt. Alig merte bevallani, de engem nem érdekelt. Átbeszéltük, hogy nincs igénye másra, se hármasra, se semmi. És hogy örül, hogy elfogadtam. És szexben sem voltak számokra kellemetlen kérései, teljesen átlagos volt. Mai napig nem tudom pontosan, hogy hány emberrel csalt meg. Nőkkel, férfiakkal, párhuzamosan. Hónapokig. Tudom, hogy nem azért volt, mert biszex, hanem mert egy féreg. De nagyon nehéz lenne újra bíznom. Heteró férfi párom van jelenleg, hozzá is idő kellett, hogy teljesen bízzak benne.
2021. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11. Sajnálom hogy így jártál.
2021. aug. 12. 14:35
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy rövid ideig együtt voltam bi pasival. Nagyon jó volt egymással, de azért ott volt bennem, hogy van neki olyan vágya, amit én soha, sehogy nem fogok tudni megadni neki. Amit nőkkel lehet, azt meg tudom adni, de amihez férfi (hús-vér farok) kell, azt nem.

Ha a későbbiekben ez tényleges problémaként előjött volna, akkor az lett volna a javaslatom, hogy használjunk felcsatolhatóst (bár én is azt mondom, hogy semmilyen segédeszköz nem helyettesíti a FÉRFIT). Vagy bevehettünk volna alkalmanként egy másik biszex férfit. Így nem éreztem volna megcsalásnak. De amúgy annyira szerettem ezt a srácot, hogy abban is benne lettem volna, hogy ha nagyon vágyik pasira, akkor kettesben is lehetett volna egy-egy alkalommal férfivel. Ez már nekem rosszul esett volna, de ha utána ő megkönnyebbül és ugyanúgy szeretjük egymást a továbbiakban, akkor inkább ez, mint a titkos megcsalás vagy szakítás.

(Nem a biszex vágyai miatt szakítottunk.)

2021. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen emberek miatt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__1..


(és az teljesen mindegy, hogy a nemek hogy alakulnak, itt éppen nő-férfi kapcsolatban akar a csaj egy másik nőt, de ugyanez lenne egy nő-nő kapcsolatban, ha a bi farkat akarna)

2021. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Egy bi attól lesz bixeszuális, hogy mindkét nemet kívánja. Az, hogy melyik énje lesz erősebb ,azt nem lehet kiszámítani. Szerintem az időnként változik. Nem hiszem, hogyha valakinek van felesége, barátnője, és abban a kapcsolatban nem elégül ki,hogy bármikor lenne lelkiismeret furdalása amiatt,hogy pasival elégül ki, vagy leszbikus nő esetében ,hogy időnként a barátnőjével van.
2021. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

15. Dehát a hűség döntés kérdése.

Mitől lenne ez más egy biszexnél mint egy heteronál?

2021. aug. 27. 14:34
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Mondj igazat" betörik" a fejed ! köszi a sok lepontozást. Ítélkeztek, miközben így éli meg szinte mindenki a biszexualitását.
2021. aug. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!