Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik a homoszexuálisok házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a homoszexuálisok házasságát elfogadhatónak tartják, azok a biszexuálisok poligám házassága érdekében is síkra szállnak majd?

Figyelt kérdés
Gondolom, hátrányos megkülönböztetésnek tartják a biszexuálisok, hogy a hetero és a homo házasságok mellett senki sem gondol az ő "veleszületett igényeikre": hogy "mindkét nem iránti vonzalmuk" beteljesedhessen egy "hármas házasságban"...
2012. febr. 10. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én ugyan nem vagyok a melegházasság mellett, engem ez a téma hidegen hagy, de a feltevésed szerintem hülyeség.

Alapból a biszexuális azt jelenti, hogy mindkét nem iránt képes mélyebb érzelmeket táplálni, de ez nem jelenti, hogy egyszerre két emberbe szerelmes.

Szóval ha valakinek igent mond az ember, az az életre szóló, a nagy ő (én ebben hiszek, hiába mutatnak mást a válási statisztikák), és ez egyetlen ember.

2012. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze biztosan van olyan, aki úgy gondolja, ahogyan te, hogy a biszexuális személynek mindkét nemre szüksége van, szóval ez csak egy vélemény volt, én egyébként 100%-ig heteroszexuális vagyok.
2012. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%

Annyira tudtam hogy ez lesz. Először a melegek akarnak házasságot, aztán ezt látva a biszexuálisok poligámiát (amit egyébként törvény tilt), mi lesz a következő? Pedofilok fognak tüntetni meg felvonulgatni hogy házasodhassanak kisgyerekekkel?? Azért álljon már meg a menet!


Én annak a híve vagyok hogy egy házasság 1 azaz egy darab NŐ és 1 azaz egy darab FÉRFI között létrejövő életszövetség kell maradjon. Ha ezt kiterjesztenék melegekre meg biszexuálisokra akkor a legbetegebb emberek is vérszemet kapnának.

2012. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség a kérdés. Én is azt tartom, mint az első válaszoló. A biszexuális nem azért 'bi' mert egyszerre két emberhez vonzódik, hanem mert mindkét nemhez képes. Persze nem jelenti azt, hogy egyszerre nem szerethet két különböző nemű embert, de ahogy egy hetero sem vesz el egyszerre két nőt/palit, így a biszexuálisok sem.

A kérdés annál a résznél bukik el, hogy a biszexuálisok egyszerre két partnert akarnak, akik különböző neműek. Ez nem (feltétlenül) igaz.

Nem vagyok meleg, sem pedig biszex. De az élet rövid, és szerintem mindenkinek joga van úgy élni, ahogy szeretné. Isten meg nem vagyok, hogy ítélkezzek.

2012. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Demagóg kérdés.

A házasság két ember szövetsége. Hagyományosan férfié és nőé, hiszen ők tudnak gyereket csinálni, és régen a házasság célja az utódnemzés volt. Lásd például nem válhattak, de ha a nő meddő volt, a férje elkergethette és az egyház ezt támogatta.


Ma viszont már a házasság célja közel nem az, hogy gyerekeket csináljanak. Ma a házasságokat az emberek szerelemből kötik. Márpedig szerelmes az ember - a tinilányokat leszámítva - tartósan csak egyetlen másik emberbe lehet. Ha heteroszexuális az illető, akkor ellenkező nemű ez a másik ember, ha homoszexuális, akkor azonos nemű. Ha biszexuális, akkor bármilyen nemű lehet.

De a szerelem ugyanaz.

Miért ne házasodhatnának össze ugyanúgy a homoszexuálisok is, vagy a biszexuálisok is? Elvégre az utóbbi két generációban a szerelmi házasság a divat. Akkor miért kell meghatározni, melyik a "jó" és melyik a "rossz" szerelem?

2012. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Na én abban sem hiszek, hogy lehet két embert egyszerre szeretni.

Engem addig sem a homoszexualitás, sem a biszexualitás nem zavar, ameddig valaki nem mutogatja és nem próbálkozik nálam.

2012. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első és utolsó válaszolóval értek egyet. A biszexuális ugyanúgy egyszerre egy emberbe szerelmes (vegyünk egy általános esetet egy szélsőséges helyett). Egyszer nővel van, egyszer férfival, és majd eldönti azt, hogy kivel, nővel vagy férfival akar összeházasodni (nem nem alapján, hanem mint ember, személyiség és érzelmek alapján). Az ,hogy valaki biszexuális, nem jelenti automatikusan azt, hogy valaki poligám.
2012. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%

Azonos neműt maximum élettársnak választhat.


Egyébként tényleg a kutyát nem érdekelné, hogy ki meleg, meg ki biszex, ha nem arra mennének ki egyesek, hogy mutogassák.

2012. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Drága, honnan veszed hogy a biszexualitás azt jelenti, hogy egyszerre két különböző nemű szeretőt tart valaki? Az a poligámia. :D

A biszexualitás annyit tesz, amit már párszor leírtak, hogy mindkét nembeli ember iránt tud érezni szexuális vonzalmat és szerelmet. Szóval innentől kezdve, a kérdésed kicsit... lüke.


A poligámia nem szexuális orientáció. Lehet poligám egy heteroszexuális, homo- és biszexuális személy is. Jaj már. Először tisztázd magadnak a fogalmakat, aztán tegyél fel lökött kérdéseket. :D

2012. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%
Mutass nekem egyetlen hosszú távon működő bi- vagy poligám kapcsolatot, amelyben kettőnél több személy komolyan gondolja, hogy életüket hosszú távon is össze akarják kötni, és majd elgondolkodom rajta.
2012. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!