Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most ez biszex hajlam vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez biszex hajlam vagy csak kíváncsiság?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok. Eddig nem volt ilyen bennem, de kb 1 éve izgatna megfogni nagyobb méretű srác farkát és az is izgatna ha látnám mennyi jön stb. De nem akarom leszopni, megdugni vagy fordítva. Ez most biszex hajlam? Egyébként gondolom ilyenre ha látnád valami ismerkedős oldalon se mondanál igent.
2021. aug. 28. 06:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
enegem is izhat az ilyen nem vagy egyedül..
2021. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén biszex vagy. Nekem amúgy simán bejön az ilyen. Nem kell dugni vagy szopni, csak fogni a másiknak, húzogatni neki, egymásnak.
2021. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tartom, hogy egy igazán biszex illető akármelyik nemű illetőbe bele tud szeretni, őszinte érzésekkel! Ha így vagy vele, akkor igen, biszex vagy, de ha csak lányokba tudsz beleszeretni, fiúknak csak a farka érdekel, akkor kíváncsi hetero vagy!

Én is ilyen vagyok! Én mondjuk nem csak húzogatnám, ki akarom próbálni, hogy milyen érzés szopni, de mást nem! Fiúkkal csók és dugás kizárva, komolyabb szex és komoly érzéseim is csak lányok iránt vannak, így őszintén tartom a dolgot, hogy kíváncsi hetero vagyok!

Tisztázd magadban pontosan, hogy hogyan érzel, melyik nem milyen érzést vált ki belőled, mit szeretnél, és akkor tudni fogod a választ, képben leszel a beállítottságoddal!

2021. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!