Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért csinálja ezt a srác?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a srác?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok. Egy 18 éves sráccal szexeltem még májusban. Én voltam neki az első. Nagyon élvezte. Aztán hamar lett 2. és 3. és 4. tali. Majd eltűnt. Aztán hallottam másoktól akik ismertek engem, hogy miket mond rólam. Mert felregelt rómeóra és hát rákérdeztek, hogy volt-e már sráccal, stb. Aztán teljesen mást mondott, mint nekem. Hogy rosszul nézek ki, nem vagyok jó az ágyban, stb.

Na de ezzel nem foglalkoztam. Kiderült, hogy elment mással is szexelni. 2 pasival is volt. Majd 1 hónap csend után megint keresett. Igaz addig az SMS-re se írt, mikor érdeklődtem, hogy mizu...


A találkozón szembesítettem azzal miket mond rólam. Azt mondta hogy nem így gondolja, stb. Mivel nem vagyok haragtartó, elnéztem ezeket, de mondtam, hogy ilyet ne csináljon. Aztán persze dugtunk újra 2x 3x. Sőt ki akart próbálni pár dolgot és azokat is kipróbáltuk mert nem volt ellenemre. A beszélgetésből kiderült a másik 2 pasi állítása szerint nem volt jó. Mert nem foglalkoztak azzal, hogy ő is élvezze. Így most úgy néz ki, hogy Velem élvezte csak eddig a szexet.


Aztán augusztus elején megint eltűnt. Újra rómeózott. Újra se kép se hang a viber üzikre. Már nem tudom miket mond hisz nem érdekelt. Aztán tegnap újra rám írt, hogy akar talit és sorry, hogy nem írt. Szerintetek ez most mi??? Normális ez? Nekem amúgy mivel bejön a srác elfér, de nem értem mi van a hátterébe. Megérteni nem tudom. Nem zavar, mert most már tudom, hogy ilyen és úgy is fogom kezelni magamba, de miért csinálja ezt?



2021. szept. 12. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szex csak veled jó, mert nem vagy önző. Viszont nem jösz be neki, ezért mindig próbálkozik, csak pár koppanás után mindig jó a szamár is.
2021. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal még. Volt ugyanilyenem. 6 évig míg nem lett pasija ezt játszottuk. Ő még járni is akart velem csak én mondtam nemet. Ő konkrétan azt állította, hogy ocsmány vagyok. Aztán meg kb könyörgött a taliért meg konkrétan láthatóan belém zúgott. Folyton smárolni akart, meg nézni, simogatni, csodálni. Aztán lett pasija. Ami érdekes, hogy vele míg együtt volt se tudott elengedni. Bevont hármasba 2 hónap után. Ahol kb végig engem csókolt, stb. A szegény párját sajnáltam, mert olyan feleslegesnek tűnt a hármas alatt. Szóval ez egy tipus. Később egy másik sráccal is így jártam. A tinik közt sok ilyen van. Az se kizárt amit az első mondott, bár kétlem, hogy ha ronda lenne a srác akkor visszamenne. Engem még mikor én voltam kezdő szopott le egy jótestű de ronda srác. Eskü életem legjobb szopása volt és azért nem offoltam ki mert utaztam érte 1 órát és mert féltem nemet mondani. Soha többé nem találkoztam vele hiába írt, stb megmondtam, hogy nem akarom. És utána sokáig nem volt jó élményem mégse mentem vissza hozzá. 16 évesen... Szóval az ha valaki ronda az soha nem működik ennyire sokszor. Azt inkább el tudom képzelni, hogy zavarja, hogy idősebb a pasi aki bejön neki és a saját "normáiba" nem fér bele ezért próbálja eldobni és magának is bemagyarázni. Ezt egyszer egy srác fogalmazta így meg nekem. Azt mondta, hogy az a baja velem, hogy tudja hogy jól érzi magát, de mit gondolnának mások, stb. Szóval ezt az opciót se vessük el.
2021. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ezek a melegek rosszabbak mint a nők.
2021. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es szerintem tökéletesen összefoglalta.


Arra azért készülj föl, kedves kérdező, hogy jó eséllyel végleg dobni fog, ha talál valakit, aki vonzza és még jó is. Vagyis ne építs hosszú távon rá.

2021. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Heteroszexuális nő vagyok, de amit leírtál kérdező az illető emberről, hát azt mondom amit sosem gondoltam volna: ezek szerint a biszexuális férfiak közt minimum annyi, ha nem éppen több gerinctelen és elvtelen férfi van, mint a heterok között.
2021. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 #5


Hát aki kufircolós típus, az melegként, biszexként még inkább az, mert a fiúk célratörőbbek, kevesebb a gátlás e téren. De azért a többség itt is szeretetre, igaz barátokra, mélyebb érzelmekre vágyik (szerintem).

2021. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát érdekes a véleményetek. Mikor bújik, simizem, stb akkor egész más. Szóval fura....
2021. szept. 13. 15:13
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ő sajnos igazán nem szeret téged. Amikor kellesz neki keres amikor meg talál mást el van nélküled. Szerintem jobb ha elkezded őt kizárni az életedből mert tönkre fog ezzel tenni.
2021. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!