Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hány évesen volt az első BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az első BDSM (light) élményetek?

Figyelt kérdés

Mi volt az első élmény? Nekem 17 évesen volt. Egy srác kérte, hogy a száját dugjam meg és hívjam k ö c s ö gnek. Mivel bejött a srác megtettem. Aztán később rájöttem, hogy élvezem én ezt. :D

Fiú vagyok, ha esetleg valakinek nem jönne át :P (Csak mert ilyenkor jön privi heteró srácoktól)



2021. szept. 17. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
19 évesen. Itt ismertem meg. Elsőként csak mélytorok, majd ligh pofon, szóbeli megalázás, így tovább. Ez mind 1 hét alatt napról napra. Ő akarta.
2021. szept. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
33 évesen volt olyan, amit annak lehet nevezni. Annyira izgalmas volt, hogy ekkor ébredtem rá igazán, hogy van bennem mazochizmus...
2021. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
19
2021. szept. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
29 vagyok és rájöttem, hogy izgatna pl ha szóban alázna, rám élvezne valaki. Illetve a cum controll is. Azonban még nem volt rá nálam fiatalabb partner, így nem próbáltam ki.
2021. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok. Azt kihagytam, hogy amúgy AKTÍV fiú vagyok és bi, tehát csak az az újdonság, hogy az alázás is izgasson.
2021. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Egy vakrandin, előre meg beszélés nélkül a pasi egy kutya nyakörvet kötött a nyakamba és annál fogva durván huzta a fejem a 23 centis vastag farkára.


én 16 voltam ő 35.

2021. szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
19 evesen volt. Nyakorvet adott ra es kulonbozo dolgokat tett velem, majd egy erenyov is elokerult.
2021. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 17 évesen volt ha jól emlékszem. Puppy maszkot és farkincát tett rám illetve belém. Közben torkoztatott, pofozgatott vagy éppen pálcával ütötte a fenekemet, jó volt :)

20/F

2021. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Kb.5 évesen.Anyám eltörte a seggemen a fakanalat.
2021. szept. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

15 evesen a szomszed sraccal hulyultunk, birkoztunk aztan belementem h kikotozzon es bekosse a szemem.

Finoman csiklandozott mindenhol.

Aztan nagy meglepi mikor lehuzta a nadragom es szopott mint atom.

De nem engedett elmenni vagy 20 percig. De utanna akkorat lottem mint atom.

Utana forditva csinaltunk.

Elveztuk mind a ketten.

Ez ment vagy 1 evig aztan koleszos lettem.

2021. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!