Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha egy hűséges biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy hűséges biszex pasitok lenne, akkor izgalmasabb lenne, ha lányosabb szexualitása lenne vagy legyen az ágyban is mindig full férfias?

Figyelt kérdés
Kérem, olyan lányok ne írjanak, akiknek az egyetlen mondanivalója, hogy egy biszex pasi nem lehet hűséges, mert a bi expasija speciel ilyen volt.

2021. szept. 22. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Mi van? Mi köze a kettőnek egymáshoz?


Tényleg nen értem.

Attól hogy pasim feminin, vagy maszkulin, a félredugás engedély nélkül még félredugás. Vagy csak a képzelet könnyítése miatt tértél ki arra hogy hűséges?


Én speciel azt szeretem, ha mindkét oldalát meg tudja velem élni. Ágyon kívül meg 70-80%-ban inkább férfias legyen.

2021. szept. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én pontosan erre gondolok, azt hittem ez a kulcsszavakból is kiderül.

Hűséges, de a lányos szexualitását nővel éli meg.


Azért releváns a kérdés, mert sok csaj nem hinné el ilyen pasinak, hogy hűséges lenne.

2021. szept. 22. 09:49
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Bennem fel sem merülne, hogy ne lenne az.

Mondjuk nem kezdenék senkivel kapcsolatba, ha úgy érzem nem tudunk mindent megbeszélni. Ezt is!

#1-es voltam

2021. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Eleve nem kezdenék biszex pasival, ha meg feminin vonásai is vannak, akkor pláne, mert nekem a férfi legyen férfi, és a feminin biszexek az én szememben nem azok. (Nem reprezentatív minta, de az ismeretségi körömben kb minden nő így gondolja.)

Másrészt nem gondolom, hogy a hűség szexuális orientáció kérdése. A hűség elsősorban döntés kérdése.

2021. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Kedves #4-es!

Ha neked nem férfi a biszex férfi, minek veszed a fáradságot válaszolni egy ilyen kérdésre?

A kérdező nem arra volt kíváncsi hogy férfinak látod-e, hanem arra, hogy aki férfinak látja, annak hogyan lenne jobb.

2021. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

#5: tipikus gyűlölködő, kirekesztő hozzászólás...

A kérdező azt írta, olyanok lehetőleg ne válaszoljanak, akik szerint az illető tuti nem lehet hűséges, nem azt, hogy nem írhatnak olyanok, akik szerint a bi, feminin pasi nem férfias. Talán neked kellene értelmezned először.

Másrészt, én kérek elnézést, hogy más a véleményem mint neked, de jobb ha hozzászoksz: sokaknak más a véleménye mint neked.

Én is csak a véleményem írtam le, veled ellentétben engem nem zavar, ha mások máshogy gondolkoznak, ettől színes a világ.

De sajnos vannak, akik képtelenek elfogadni, ha nem az ő véleményük a nyerő és egyetlen igazság...

2021. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Kedves 5 ös. Ismerjük már jól a kérdezőt a partnerkereső álkérdéseivel együtt. Akinek megfelelő a válasza, küldi is a privátot. Ezért írja, hogy kik NE válaszoljanak.
2021. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Miért érzem azt, hogy ugyanaz az ember teszi fel ugyanazokat a kérdéseket?????
2021. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!