Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Yaoi kedvelő lányok, számotokr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yaoi kedvelő lányok, számotokra izgalmasabbak a kicsit lányosabb szexualitású srácok?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igenn
2018. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
I G E N !!!
2018. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi az a lányosabb szexualitású?
2018. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 KawaiiLara válasza:
100%
Igen,de legyen benne azért férfiasság is!😸
2018. szept. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. Amúgy hagyjuk már ezt a hülye sztereotípiát, attól hogy valaki nem puncit kerget, még nem lesz nőies.
2018. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
milyen az a lányosabb sexualitás?
2018. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt is szereti, ha a barátnője néha lánynak kezeli őt az ágyban, ha a hagyományos mellett néha úgy is szeretkeznének mintha két lány lennének.
2018. szept. 17. 22:03
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Amikor fiatalabb voltam és kb mindent elolvastam/néztem ami bl, akkor még igen. De manapság már inkább olyan yaoi mangákat olvasok, ahol mindkét karakter férfias.

Szerintem ahogy érik az ember a korával úgy lesz egyre kevésbé vonzó a fiatal, picsogó lányos fiú/férfi karakter.

Nem mondom, hogy nem olvasok most is ilyen történeteket, ahol esetleg a szereplő lányosabb, de már nem találom olyan izgatónak a dolgot és ha történet nem csigáz fel kellően esetleg meg is unom.


Egyébként a fogalmazásod elég gáz. Nincs olyan hogy "lányosabb szexualitású srác". Jó lenne, ha kifejtenéd mert így kb mindenki találgat aki a kérdésedre választ ad, hogy mégis mit is akarsz.

Egyébként ha már a kérdéseknél tartunk, mire fel ez a kérdés? (és a kulcsszavak amiket beírtál) Egy csomó ilyet látni gyk-n és teljesen nem értem. Most te valami bi srác vagy aki visszaigazolást akar a lányoktól, hogy ilyen természettel is lesz valaki akinek bejön vagy mi? Ha ez így van akkor miért csak kimondottan a yaoit kedvelő lányokat célzod be?

(Vagy én vagyok a hülye, hogy megint válaszoltam és komolyan vettem egy ilyen szar kérdést, ami megint csak arra megy ki, hogy PM-be próbáljon az illető naiv kislányokat találni, akiket szédíteni lehet? - költői kérdés....)

2018. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, hogy a hagyományos mellett néha szerepcserés szex is lenne, vagy közös maszti egy kétvégű műpénisszel. 😉

30F

2018. szept. 18. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!