Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem merek beleélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek beleélvezni egy srác szájába sem?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük ,hogy ma tutira ott lesz végem, erre az utolsó utáni pillanatban elhúztam megint! Ahogy mindig :(

Mi lehet az oka ,hogy csak csajokat merek torkonlőni?

Sokadik alkalom, most mosolyszünet van..


2021. szept. 26. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadtad magadban teljesen azt, hogy biszex vagy? Én arra tudok gondolni, hogy nem teljesen és ezért lehet az, hogy nem mersz oda élvezni.

Akár az is lehet, hogy tudat alatt szégyenled vagy netalántán undorodsz tőle, hogy nem lány szájába élvezel bele, csak erre még így nem gondoltál.

2021. szept. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Szívesen ott lennék egy ilyen jelenetnél, hol vannak az ilyen biszexuális pasik?🥺

Egyébként valószínűleg az lehet a probléma, amit az első válaszoló mond. Ha izgat téged csináld, nincs ebben semmi undorító, vagy szégyellni való. Szerintem rohadt szexi 🤔

2021. szept. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Lehet nem tudod elhinni, hogy neki jóérzés, ha a szájába lősz.

Márpedig biztosan szeretné, ha eddig eljutottatok.

2021. szept. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Én Kipróbálnám milyen ha valaki belelőne az enyémbe. 26f p
2021. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én lazán beleengedem a sracoknak a szájjába.

De csak ha nem múlt el 20.

2021. szept. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg segítene, ha gumit húznál? Tehát elélveznél a szájában, de mégsem lőnél bele - ez esetleg jó átvezetés lehetne a végcélig?
2021. szept. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!