Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a házasságban az egyik fél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a házasságban az egyik fél biszexuális akkor hogy élnek együtt?

Figyelt kérdés
PL. Ha a nő bi akkor időnként elmegy csajozni? Vagy ha a pasas akkor elmegy hapsizni? Soha nem tudtam ezt elképzelni.
2021. szept. 26. 16:27
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Igen ráadásul holott a nőkhőz jobban vonzódik,elvárás hogy a rokonok stb és a társadalom ne szólja meg,azt hiszik ez a könnyebb út közben pont a nehezebb elfojtani magukat. Ez az én véleményem.
2021. szept. 26. 17:41
 22/37 A kérdező kommentje:

"mégis férjnél vagyok, nem csaltam meg soha, és nem is tervezem."



Senki nem mondta hogy megfogod csalni,de az érzéseidet nyomod el magadban.


""mégis férjnél vagyok"" Na látod te magad mondtad mégis!!! Valahol belátod hogy ezek ellenére mégis férjnél vagy.

2021. szept. 26. 17:43
 23/37 anonim ***** válasza:
84%
Hülye vagy. Feladom, léptem.
2021. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
79%

13-as vagyok. Nem mondtam egy szóval se, hogy teljesen meleg lennék. És azt sem, hogy a férfiak egyáltalán nem vonzanak.

Sokkal több nő tetszik úgy általában, mint férfi, ez igaz, de azért megtetszik néhány férfi is. Ezért is vagyok bi.

Amúgy meg egy kötekedő troll vagy. Csak unatkozol, és mindenáron vitát szeretnél szítani. Amivel nem lenne gond, vitatkozni nagyon szeretek egyébként, de csak értelmes emberekkel. Sajnos te nem tartozol közéjük, ez az "érveléseden" is látszik.

Nem is kell reagálnod, mert részemről itt le is zártuk ezt a kérdést.

2021. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
23 nem akartalak a szörnyű igazsággal szembesiteni,de attól még ez van sajnos.
2021. szept. 26. 17:54
 26/37 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg egy kötekedő troll vagy. Csak unatkozol, és mindenáron vitát szeretnél szítani. Amivel nem lenne gond, vitatkozni nagyon szeretek egyébként, de csak értelmes emberekkel. Sajnos te nem tartozol közéjük, ez az "érveléseden" is látszik."


Arról nem tehetek hogy fáj az igazság,általában az szokott fájni a legjobban,tudtommal nem bántottam senkit. Ha fáj hogy szembesüt valaki az igazsággal és ezért haraszol rám arról én nem tehetek.

2021. szept. 26. 17:57
 27/37 A kérdező kommentje:
Nem régen irt ki egy lány egy olyan kérdést hogy ő ugy érzi vonzódik a nőkhöz is és nem akar ferde hajlamú lenni. Biztattam hogy ezen nem tud változtatni ne utálja ezért önmagát hanem békéljen meg vele nincs más választása.
2021. szept. 26. 17:58
 28/37 anonim ***** válasza:
78%
Én az elején írtam, de már ott befejeztem ezt a vitát, tényleg csak kötekedsz, meg direkt kiforgatod a szavainkat.
2021. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Legyen ahogy gondolod.
2021. szept. 26. 18:02
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
A válaszaidból nem az jön le hogy próbálsz minket megérteni, inkább már eldöntötted a választ a kérdésedre, mást meg nem fogadsz el. De javíts ki ha rosszul látom.
2021. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!