Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a házasságban az egyik fél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a házasságban az egyik fél biszexuális akkor hogy élnek együtt?

Figyelt kérdés
PL. Ha a nő bi akkor időnként elmegy csajozni? Vagy ha a pasas akkor elmegy hapsizni? Soha nem tudtam ezt elképzelni.
2021. szept. 26. 16:27
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Ha igy gondolod. Nem vagyunk egyformák mindenki másképp látja.
2021. szept. 26. 18:15
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Osztom #30 véleményét. Én vagyok az, akinek a parja biszex. Elég jól ismerem, köszönöm szépen.


#30 viszont biszex, így még nálam (nálad pláne) is jobban témában van.


De nem, mimdenképp neked van igazad, ugye?

2021. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

-De nem, mimdenképp neked van igazad, ugye?-


Te mondod!

2021. szept. 26. 18:24
 34/37 anonim ***** válasza:
15%

Pasi téren tudok nyilatkozni.

Rengeteg nős és barátnős pasi van, aki titokban férfivel kapcsolatban van.És igen, ha módjukban áll, elmennek és férfivel szexelnek.

Aki "megkóstolta " a farkat,már igényli. Ha tudja a női párja ,ha nem.De legtöbbször nem tudja.

És egyre fiatalabb bi férfiak próbálnak találni maguknak férfi partnert, akár hosszabb távra is. Ez a nagy magyar valóság..

2021. szept. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Nős, biszex pasi vagyok. A nejemmel 21 éve élünk boldog házasságban. És igen! Hiányzik a f@sz. De a biszexualitás nem egyenlő a hűtlenségggel, ahogy a heterószexualitás sem egyenlő a hűséggel. Ha jellemtelen valaki, akkor mindegy a szexualitása, megcsalja a párját. Te nagyon el vagy tévedve a párkapcsolat lényegét tekintve. Ha szeretek valakit, akkor csak őt szeretem, és nem kell másik, egy második, egy harmadik, vagy sokadik partner. De attól, hogy nem rondítok a párkapcsolatban, és kifelé heterót életét élek, még ugyanúgy biszex vagyok. Főleg, ha azt nézem, hogy előzőleg kb. ugyanannyi pasival voltam, mint csajjal.
2021. szept. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

33 bi nő vagyok, 10 éve kapcsolatban egy férfival, abból 4 éve házasságban.

Amióta ő van nekem, nincs más - se pasi, se csaj. Néha itt olvasgatok leszbis sztorikat, de ennyi.

2021. szept. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
53%
Nős pasi vagyok és biszex. Otthon már nincs szex és a legkönnyebb módja annak, hogy én is kielégűljek ha pasival teszem. mivel sokan vagyunk nős férfiak abban a helyzetben, hogy otthon nincs szex. Nőt nem mindig tud az ember találni. viszont a férfiak sokkal hajlamosabbak a csak szexre a kielégülés céljából. Találtam egy nős férfit akivel egymásnak megadjuk a kielégülést Ő leszop engem utána kedvére dug. Ez gy megy hetente már elég régen. Néha viszonzás nélkül dug meg mert én nem kívánom olyan gyakran a szexet mint ő.
2021. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!