Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan ff, aki imádja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ff, aki imádja ha egy nő kielegiti kézzel és közben a prostatajat is gyurmazza?

Figyelt kérdés
Szeretem nézni ahogy egy FF, élvez és ezt mind úgy tehetem hogy csak én teszek neki jót.. Ez rossz szokás egy nőnek?

2021. szept. 27. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem bejön a prosztata izgatás nagyon.
2021. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is nagyon bejön, egy jó kis tisztálkodás után bármi lehet. ;)
2021. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon szeretem, de csak fürdés után. 27F
2021. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, jó nagyokat is tudok spriccelni tőle.
2021. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó lenne de sajna a párom nem túl fantáziadús az ágyban.
2021. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Volt egy barátnőm, akivel hosszó élvezetes előjáték után legalább fél óra behatólós szexet igényelt, de lehetőség szerint kicsit hosszabbat... :)


A válaszom lényege, hogy miután ő kiélvezkedte magát, azután én jöttem, s a forgatókönyv mindíg ugyanaz volt... a hátamra fektetett, kis terpeszt kért tőlem, a térdeimet felhúzatta, ő betérdelt a combjaim közé, és nagy műgonndal kiverte a farkamat, végig szemezett velem, s mindeközben picinykét egy ujjpercnyit benyúlt a fenekembe is, majd miután elélveztem, azután kéjes arccal szétkente rajtam a magomat, míg a bőröm beitta sz utolsó cseppet is :)

2021. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem próbáltam, de tetszik a gondolat. Megismerkedjünk? ;)
2021. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Mit szólnál ha nem bújnál női felhasználó mögé, hanem csak jönnél és jól leszopnál?
2021. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ff, az aki ide is ki írja amit ezzel kapcsolatban gondol, illetve privibe is!? 😁.. Én nö vagyok,.. De nem így keresek partnert
2021. szept. 27. 15:37
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Te úgy vagy nő ahogy én :D

Másrészről még is partnert keresel, különben sem a kérdeést nem így teszed fel, sem nem írnál kapásból privátot.

Nem az vagyok akire gondolsz egyébként.

2021. szept. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!