Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan csinálják házilag szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinálják házilag szex játékot?

Figyelt kérdés
Milyen szex játékot tudok csinálni házilag? Fiú vagyok és eléggé szűk. Kéne valami amivel izgathatom magam és fél is tudom dugni. Légyszi írjátok tippeket

2021. szept. 30. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyi ilyen kérdés volt már amúgy. Lány vagyok, de gondolom lyuk lyuk, csak a keret más.

Most felsorolom azokat az otthoni tárgyakat, amiket már láttam hasonló kérdéseknél: Uborka, répa, dezodoros flakon, ragasztós flakon (tudjátok, amiket a gyerekeknek szoktak adni, ilyen műanyag flakonos anyámkínja), fésű, minden, ami ovális alakú és nem törik :D

2021. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen vékonyabb nöi dezodorok, én pl olyat használok. Vékonyabb mint a Fa for Men dezodorok flakonja, az tul vastag lenne. Jobb volna ha az alja kúpos lenne, de igy is használható. Elönye hogy kemény, nem deformálodik és sima, igy könnyebben felmegy.
2021. szept. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyeljetek, hogy nehogy annyira felcsússzon, hogy bentmarad. A deos flakonoknak nincs "talpa" ami megakad, így simán bemehet teljesen.

Próbálkozz előbb csak az ujjaiddal, aztán inkább vegyél egy olcsóbb dildót vagy prosztataizgatót, ami erre való.

2021. okt. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szempillaspirál. nézz körül, sokféle forma és vastagság is van
2021. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A tipp hogy ne házilag akarj csinálni, hanem vegyél pasiknak valót. Nem nagy kiadás, de biztonságosabb mint a házi verziók: csak képzeld el, az milyen ciki ha egy házi játékszer miatt az ügyeleten kötsz ki.
2021. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!