Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A férfiaknak megnő a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak megnő a szexuális teljesítménye ha több nővel van egyszerre?

Figyelt kérdés

A hétvégén a párommal és a barátnőmmel ünnepeltünk, és a végén hárman együtt voltunk. Nagyon jó volt, a párom nagyon figyelmes volt mindkettőnkkel.

Viszont az nagyon szembeötlő volt, hogy milyen hatalmas teljesítményre volt képes: mindkettőnket többször kielégített, és még hajnalban is tettre-készen jött repetázni. Én még nem ismertem erről a nagy étvágyáról, de nagyon tetszett. Vagy csak ez egy szerencsés időpont volt, meg az újdonság varázsa?

Olyanok válaszát várom, akik a saját tapasztalataik alapján tudnak véleményt nyilvánítani. (erkölcsi prédikátorok kíméljenek!)



2021. okt. 5. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyenkor bizonyítani akarják a férfiasságukat, hogy milyen jók az ágyban. Ego kérdés.
2021. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Újdonsàg. Ha új kapcsolatom van és ki is vagyok éhezve akkor pihenéssel megy a 48 óra szex.

A règiben elég 2 nap egy kiadós.

2021. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 honbandi ***** válasza:
100%
Igen előfordul, persze gondolom, hogy a barátnőn lelkileg és testileg is törődött veled is! részletekről keveset írtál? Ez meg tetszik a férfiaknak! Gondolj bele ha két pasi kényeztet (mondjuk a párod belemegy) te is kicsit felfokozottabb lenél (és csak élvezned kéne a kényeztetést) mennyire tetszene?? Lehet a végefelé már kicsit lassabban mozognál vagy óvatosan mennél a fürdőbe?
2021. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. okt. 5. 21:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg általában egy férfi aki nincs a több Nös felálláshoz,az sztem rövidebb ideig birja mert a saját tapasztalatom alapján új nö,ráadás kettö egyszerre,nagyon be voltam indulva,alig birtam visszatartani már mikor a másik csajjal voltam abban az állapotban.Késóbb mikor megint sikerült ilyenbe részt venni,én bevettem egy késleltetös kamagrát,amivel birtam sokáig,könnyebben kontrolláltam mag,és végig állt a szerszám mint a cövek.Igy sikerült alaposan kielégitenem mindkét Hölgyet,aztán következtem én persze.Lehet titokban bevett valami plusz aljószert,de sztem ezért kár lenne kérdöre vonni vagy akár vitába keveredni,mert ha igy is van akkor is biztos azért is tette hogy nektek jó legyen elöször is...Persze vannak profi bikák akinek meg se kottyan 2-3Nö is akár,de ez a ritkább.

39/F

2021. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Saját tapasztalat, igaz, még 21 évvel ezelőttről. F 43
2021. okt. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Miért bsztatok hármasban?
2021. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: mert jó volt!
2021. okt. 10. 18:39
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező!


Semmi értelme a válaszodnak. Honnan tudtátok, hogy jó lesz?

2021. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Orbán mondta, hogy mindenki hozzon egy embert.

Én hoztam, a párom nem.

Ha Orbán mondja, akkor rossz nem lehet, nem?:)))

2021. okt. 10. 19:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!