Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szereti valaki az ökölszexet? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti valaki az ökölszexet? Vagy a nagy méretű játékszereket? Én adni kapniés nézni is imádom. 28/F

Figyelt kérdés

Pár éve kezdett érdekelni a másfajta örömszerzés, ki is próbáltam magamon is, azóta barátnőm is játszadozott velem. Nagyon élvezetes volt, főleg hogy szép lassan, de azért nem is sok idő után, az egész kezét be tudta tenni. Ezen kívül nagyobb méretű dildóink is vannak.

Van valaki hasonló köztünk akivel lehetne erről beszélni?



2021. okt. 8. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Nekem írhatsz, ha gondolod.

Nagyobb méretű dildó alatt mit értesz?

2021. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En szeretem csinálni lánnyal
2021. okt. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem
2021. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is szeretem az ilyesmit mar csak egy baratno kene hozza hogy egyutt csinaljunk ilyen dolgokat.
2022. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!