Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek van okom aggódni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni, hogy a barátom biszexuális hajlamú? Vagy csak a kíváncsiság hajtja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal már másfél éve boldog párkapcsolatban élek.

Viszont kb. fél évvel ezelőtt bent voltam az email fiókjában, mert kerestem valamit és levelezéseket találtam 3-as szex invitálásokról (bár ezek inkább 2019-ben történtek, miután szakítottak az előző barátnőjével), viszont találtam olyanokat, amik már akkor történtek, mikor mi már együtt voltu. Idegen fiúkkal beszélt és küldte el a farkát!!! Plusz valami külön alkalmazáson is felvették egymást és ott is elküldték. Konkrétan nem derül ki a levelezésből, hogy bármi történt volna offline a való életben, de nagyon rossz volt ezeket látni és nyilván elsírtam magam és bevallottan neki, hogy én ezeket láttam és hogy beszéljünk erről, hogy biszex-e, mert nekem erről tudnom kell. Persze totál ideges lett, láttam, hogy remeg és fél, hogy szakítani fogok. De végül nem tettem. Azt mondta, hogy ne gondoljam ezt, hogy meleg, mert undorítónak gondolja és nem tudja, hogy miért csinálta, lehet, hogy valami olyat álmodott... Most így fél év után megint eszembe jutott ez az egész és épp nem hagy nyugodni. Ezért gondoltam, hogy kiírom ide kérdésként, hátha Ti tudtok nekem erre valami választ adni.

Szerintetek csak pusztán a kíváncsiság hajtotta, hogy vajon milyen lehet? Mert amúgy köztünk nagyon jó a szex és már konkrétan a jövőképről beszélünk, hogy együtt akarunk majd családot alapítani és leélni az életünket. Nagyon szerelmesek vagyunk mindketten. Van okom aggódni?

Köszönöm a válaszokat előre is! 23/L



2021. okt. 19. 11:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
13%
Csak megnézte. Ne izgasd magad rajta nem meleg v bi
2021. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%

Ha érdekli is néha a téma, vszeg nem eléggé ahhoz, hogy ez jelentsen bármit is a kapcsolatotok szempontjából.


Egyébként azt is érdemes a biszexualitásban hozzágondolni, hogy a biszexualitás annyit tesz, hogy tud vonódni mindkét nemhez. De nem azt, hogy csak akkor teljes egész, ha együtt is van mindkét nemmel. Az poliamúr vagy vmi hasonló és elég.. kétes gondolatkör:D


Szóval alapvetően szerintem fölösleges ezzel foglalkoznod, ezen aggódnod. De ha kőbiszex is, akkor is a te párod, azaz hozzád köti hűség. Ha meg akarna csalni, azt egy lánnyal is megtehetné. Ha meg nem akar megcsalni, akkor mindegy, hogy azt férfival vagy nővel nem teszi:D

2021. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Ment a zöld kéz mindkettőtöknek. Akkor nem aggódom ezen. :)
2021. okt. 19. 12:13
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Biszex egyértelműen. De ez nem azt jelenti hogy meg akar csalni. Inkabb azt beszéljétek meg hogy ne hazudjon neked és ne titkolózzon!
2021. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

"Ne hazudjon, ne titkolózzon"

Hát, a leírtak alapján nemigne van mit titkolnia. Amit a Kérdező talált, az a párkapcsolatuk előtt történt, nem tartozik érte felelősséggel.

Ha meg biszex, de az élete hátralévő részében csak és kizárólag a Kérdezővel van.... akkor fölösleges biszexnek hívnia magát, mert minden szempontból olyan, mint egy heteró.

Vagy talán van értelme megvitatni, hogy "figyelj, én csak veled fogok együtt lenni egész életemben, de amúgy képes vagyok férfiakkal is szerelembe esni, nem csak nőkkel."? Heterók sem szokták megvitatni, hogy "figyelj, csak veled leszek együtt, de amúg ymás nőkkel is szerelembe tudnék esni":D A kettő lényegében ugyanaz.

2021. okt. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, először is köszi a választ! Másrészt annyiban félreértettél, hogy csak a 2019-es beszélgetések voltak a kapcsolatunk előtt (ahol voltak a 3-as invitálások), viszont ezek a konkrét dickpick-csere és idegen férfiakkal való beszélgetés már a kapcsolatunk alatt történtek.

Voltak olyan üzenetek, ahol konkrétan az idegen csávó párkapcsolatban volt és a barátom írta neki, hogy ő is párkapcsolatban van. De nem sok minden derült ki a levelekből. Valami fórumon találta meg az embereket a barátom és úgy írt nekik emailt. Egyszer írt egy olyat, hogy "én is hasonlóan gondolkozom", de sajnos ezt nem tudom, hogy mire válaszolta...

2021. okt. 19. 12:27
 7/24 anonim ***** válasza:
32%
Most arra vagy kíváncsi, hogy megvolt-e nekünk a pasid?
2021. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Haha, nagyon vicces. :)
2021. okt. 19. 13:03
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

23 éves vagy és nem egy 14 éves kislány, de te megetted azt a dumát, hogy undorítónak gondolja, meg azért csinálta, mert valami olyat álmodott?😂 Milyet álmodott? Alvajáróként farok képeket küld random fasziknak? És erre te úgy reagáltál, hogy ja jó, ez teljesen reális 🤦🏼‍♀️

Egyébként fentebb azt írod, hogy ez a kapcsolatotok alatt történt, csak a hármasról való levelezés volt előtted, ergo nem tudom, hogy egyáltalán hogyan bízhatsz valakiben, aki melletted farok képeket küld valakinek, és itt lényegtelen, hogy férfiról vagy nőről van szó.


Akiben már ilyen szintű kíváncsiság van, mint a te párodban, az már enyhén biszexuális, heteró férfi nem küld farokképeket idegen férfiaknak meg hasonlók, gondolom ez számodra is vitathatatlan, csak persze szeretnéd elhinni, hogy könnyíts a lelkeden. Az itt olyanokat író férfiakra ne hallgass, akik azt mondják ezek ellenére is heteró a párod, ők mindannyian látens homoszexuálisok, olvasd el a többi kérdést, heterónak vallják magukat azok után is, miután már több vipera ki-be járt bennük, tehát számukra még az is normális, ha valaki férfi létére férfiakkal szexel, az lehet heteró. Nem, nem lehet.


Persze ez még nem jelenti azt, hogy a barátod megcsalt téged, de erősen hajlik rá, ha már levelezgetésekbe belement, és az is tuti már, hogy biszex. Nyugodtan hazudhatsz magadnak, de te is tudod, hogy így van.

2021. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

A hármas story egy dolog, szoktam én is hármasozni (is) pedig full hetero vagyok.

Egy másik pasiknak dickpick küldözgetés már más tészta... a "lehet valami olyat álmodott" egy mellébeszélés. Izgatta a dolog más pasival, szóval biszex. Ez olyan dolog amit nem lehet "kinőni". Szóval a pasidban lappang némi biszexualitás. Hogy milyen mértékű azt mi így a távolból ki nem találjuk. Lehet közösen recskázni akar más pasikkal, lehet kiverni nekik, lehet lecummantani őket, lehet dugni is - nem tudjuk.

2021. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!