Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van érezhető különbség ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van érezhető különbség ha egy pasit felcsatolható vagy igazi farokkal dugnak meg?

Figyelt kérdés
Én hetero kapcsolatban élek, 45 vagyok, nem vonzódtam sosem a pasikhoz, de láttam videókat amiben pasikat illetve travikat dugnak meg, és azok spontán elélveznek. Azóta ez motoszkál a fejemben és izgató ha rá gondolok. Arra gondoltam, hogy ráveszem a páromat próbáljuk ki egy felcsatólhatóval, mert félek az igazitól, nehogy összeszedjek valami betegséget. De azt sem tudom hol találhatnék ilyen kipróbálásra pasikat Pesten.

#prosztata orgazmus #felcsatolható pénisz
2021. okt. 29. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Egészen más az igazi mint a felcsatolható, főleg hogy a lányok, ha nincs ebben olyan nagy tapasztalatuk, akkor egészen máshogy csinálják mint egy férfi. Meg az élmény is teljesen más, nővel inkább szerepcsere, hogy ő a férfi te meg a nő, férfival meg ugyebár meg teljesen más, ott passzív vagy, és az kicsit más, legalább fejben.
2021. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Persze hogy van. Egy igazi hús vér péniszt teljes egészében nem tud helyettesíteni egy mű...

Plusz sem a pasi illata, a hangja, a lihegése, a nyögése... Sokkal szexibb és élvezetesebb a dolog igazival.

2021. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hol lehet Pesten ilyen kipróbálására alkalmi pasit találni?
2021. okt. 29. 18:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Planetromeo, Tinder, Badoo stb
2021. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Hetero nőként írok. Szerintem az igazi hús-vér péniszt semmiféle játékszer sem tudja helyettesíteni. Lehet bármilyen csúcsszuper élethű eszköz, az akkor sem egy igazi férfi. Pont az adja a szexben az élvezetet, hogy azt egy másik emberrel csinálod, a testeden érzed a teste reakcióit.

Ha nő dug meg straponnal, az lehet jó (gondolom)de ott inkább a szerepcsere és a dominancia kimutatása a "lényeg". Férfivel biztos más.

2021. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 de ha egy nő felvenne egy felcsatolhatót. attól még ugyan úgy egy igazi emberel csinálnád. így miért ne lehetne ugyan olyan?
2021. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert maga a tárgy mű...
2021. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 manly ***** válasza:
100%
Nővel a jó.Pláne olyan műfaxal aminek egyik vége a nőben van, a másik vége bennem.
2021. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bennem még csak igazi volt de élveztem
2021. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 manly ***** válasza:
100%
Ezt olyan pasi tudná elmondani akit dugott már nő és férfi is.
2021. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!