Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van egy lány a munkahelyemen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Faithhope kérdése:

Van egy lány a munkahelyemen 29 éves, én is lány vagyok 23 éves, az első látásra megfogott, minél többet vagyok a közelében úgy érzem,szerelmes lettem! Szerintem nem vagyok neki közömbös de lehet csak elvakít a rózsaszin köd, hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés

#szerelem #vonzalom #Viszonos/ viszonzatlan
2021. nov. 5. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetéssel? Angol tudósok szerint a kommunikáció igen hasznos ilyen esetekben :)
2021. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak is beszelgetessel, mostanaban eleg kozel kerultem egy nohoz akirol megvoltam gyozodve, hogy legalabb biszex.


6.alkalommal talalkoztam vele es kiderult pasija van, akivel nem reg van egyutt.


Mindossze csak beszelgettunk.Nem is en kerdeztem ra csak elindult egy tema. Ez alkalom elottig nem tudtam hogy hetero vagy sem. Nem volt egyertelmu. Aztan utobbi beszélgetésnel kiderult,hogy hetero.



Oda voltam erte.

De amint ezt megtudtam atkapcsoltam teljesen baratiba,mas valasztasom ugy sem lenne.


Eddig mindig ez volt amugy, muszaj kommunikalni idovel kiderul ugy is. De ehhez tenyleg beszelgetni kell :)


Legyel vele kedves, keresd a tarsasagat, ajanld fel a segitsegedet ha ugy van.

Ne felj beszelgetni.

2021. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ht probálkozom de nem tudom hogy közelìtsem elég furcsa lány, de azthiszem eléggé a tudtára adtam hogy nekem tetszik, zavarba van ha a közelében vagyok , na meg az a mosoly" de mégis távol tart magátol! De utal rá hogy tudja h nekem nagyon tetszik! .. volt eggy időszak mikor figyelmen kìvűl hagytam , akkor megprobált feltünést kelteni, nem tudom már mit higgyek, lehet csak én mesélem be magamnak?? Vagy nem tudom szeretném tudni hogy gondol rám a közösségi oldalon ismerősók vagyunk de nem túl beszédes :/
2021. nov. 5. 22:23
 4/4 A kérdező kommentje:
2/3 ettől tartok de nyilván jó lenne tisztázni a dolgokat, csak az van hogy a társaság is azt gondolom befolyással van rá ha 2en vagyunk másképp viselkedik, és azt hiszem hogy van benne valami csak igen játékos, miről beszéljek vel? Szerintem volt pár téma mikor erősen rá tapintottam a dolgokra amiket a páncélja alá rejtett és látom rajta mikor azthiszem megilyeszti h ennyire látom.. :/ szerelmes lettem belé és ugy érzem vele akarok lenni..
2021. nov. 5. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!