Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha videókon tetszik hogy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha videókon tetszik hogy fiú aláz fiút élőben is tetszene?

Figyelt kérdés
Tehát ez lehet light biszex vágy? Van köztetek bi srác akit izgat? És csak a BDSM vagy amúgy is izgat sráccal a szex is?

2021. nov. 6. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is hasonló gondolataim vannak. Izgatna ha egy srác az arcomra élvezne és azt fel is venné és közben láthatóan élvezné, hogy aláz. Az is ha cumcontrollt csinálna a farkammal és közbe pl elvárná hogy Mesternek, Uramnak vagy ilyesmi hívjam. És kb ennyi. Max még leszophat. De tudom, hogy ez az álmom nem sokakat érdekel így pl nem is nézelődtem srácok közt, mert az esély....
2021. nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként azt kihagytam, hogy én pl nem biszex vágynak tekintem, mert nem izgatna az alázás nélkül. A helyzet izgat, hogy át kell adnom magam pasinak mert dominánsabb.
2021. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. És igen, biszex hajlam van benned.
2021. nov. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kovpet ***** válasza:
56%
1: Szerintem ezek egyáltalán nem ritka vágyak és sokan fogékonyak erre a másik oldalról is, tehát simán összejöhet.
2021. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Engem is vonzana az alárendelt szerep, de lehetetlen helyes, normális srácot/pasit találni rá, attól félek.
2021. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Videó és élő nem ugyanaz...sokan belebuktak már ebbe!! Hány éves vagy?
2021. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
29 vagyok.
2021. nov. 7. 09:16
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Enyhén biszex vagyok és izgat, bár inkább a szado-mazo jellegű dolgok.
2021. nov. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!